Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Zimní relax na golfu

22.10.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Letošní golfová sezóna se v Golf Resortu Olomouc nesla ve znamení nové klubovny. K našim 9- a 18-jamkovým hřištím přibyla i stylová budova, která mezi 18. a 1. jamkou natolik „zdomácněla“, že se zdá jako by zde byla odjakživa. Od června, kdy jsme ji otevřeli, se naši návštěvníci nechávají hýčkat ve špičkové restauraci zaměřené na tradiční českou kuchyni, nejen golfisté ubytovaní v moderním hotelu si vychutnávají z balkonů svých pokojů ranní mlhu nesoucí se nad greeny, na terase s pohledem na osmnáctý green si hosté vychutnávají lahodnou kávu s excelentním tiramisu, kterým naši kuchaři ohromili snad každého, kdo jej okusil…

Ovšem teploty i listí na našem hřišti pomalu a nezadržitelně padají, proto se u nás na hřišti usilovně připravujeme na nadcházející zimní období, které přinese hostům Golf Resortu Olomouc několik novinek. Abychom uspokojili potřeby těch nejvěrnějších golfistů, vybudovali jsme v klubovně moderní golfový trenažer, na kterém může v jednu chvíli hrát celý čtyřčlenný flight. V zimě si tak budete moci na trenažéru užívat golfovou hru a soupeřit se svými přáteli o ceny, kterými odměníme ty nejlepší. Nebo chcete ještě více  sportu? V tom případě jsme připravili výhodné nabídky s tenisovým klubem Dolany, který sousedí přímo s naším hřištěm. Budete si tak moci užívat tenis v moderní hale za dohledu opravdových profesionálů.

Okolní příroda doslova láká k dlouhým procházkám, a tak se golfové hřiště přes zimu promění díky mírným teplotám, které na Hané panují, v ideální místo pro podnikání příjemných procházek. Po takovém krátkém výletu rozhodně přijde vhod pořádně se zahřát v sauně, proto všem návštěvníkům v listopadu otevřeme privátní saunu, ve které mohou relaxovat, jak jim bude libo. Příznivci dalších wellness procedur si mohou užívat péče profesionálního maséra. I v restauraci bude živo, každý týden uspokojí kuchaři chuťové buňky hostů novými nápady.

Díky těmto novinkám je Golf Resort Olomouc excelentním místem pro strávení víkendu, kdy budete potřebovat uniknout od každodenních starostí a jen si s partnerem vyrazit mimo město a nechat se stylově rozmazlovat. K usnadnění výběru aktivit by vám mohly pomoci cenově výhodné balíčky kombinující ubytování, jídlo, wellness procedury a olomouckou kulturu: tyto balíčky si budete moci vybírat od listopadu na našich webových stránkách www.golf-olomouc.cz.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

Tým Golf Resortu Olomouc