Výtvarník Mišo Dúha a Golf.cz s.r.o. uzavřeli strategickou spolupráci

08.11.2011 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Na www.golf.cz představuje dlouho připravovanou, limitovanou sérii originálních golfových grafických listů. Autora golfových obrazů netřeba v golfových kruzích přestavovat.

Rukopis autora je dobře čitelný a nezaměnitelný. S tvorbou Miša Dúhy se můžete pravidelně střetávat na stránkách golfového magazínu FOR GOLF, kde přispívá od jeho vzniku, nebo na výstavách jeho golfových obrazů po celé České republice, Slovensku, Rakousku nebo i v Thajsku.

Nejčtenější golfový online magazín www.golf.cz prodává  limitovanou edici grafických listů Miša Dúhy. Jedná se o grafické listy formátu 50×50 cm zpracovaných speciální technikou.

 

Limitovaná série obsahuje 200 ks z každého motivu. Celkem se jedná o sérii 12 obrazů. Mišo Dúha připravil zajímavou směs motivů obrazů, které si čtenáři www.golf.cz můžou objednat přímo ze stránek. Obrazy je možné koupit v rámu i bez. Každý obraz je vlastnoručně podepsán autorem.

Obrazy jsou dostupné do vyprodání zásob. Grafický list je unikátní dárek. Skvělý vánoční dárek pro Vás, golfistu, anebo pro Vaše blízké. Cena grafického listu od 1480 Kč.

 

Speciální nabídku obrazů naleznete na http://www.golf.cz/miso-duha-cz/

Bližší informace na tel. čísle: 222 311 266 nebo na emailu: obchod@golf.cz