Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Velmi bohaté Vánoce od GolfProfi

06.12.2009 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

golf-profi.jpgGolfProfi nabídka, která Vám jistě zpříjemní předvánoční nakupování. Připravili jsme pro Vás výjimečnou akci ve výjimečném předvánočním čase. Při nákupu v GolfProfi obchodech v Praze a Brně Vám bude automaticky uplatněna akce 3 za 2.

Při výběru 3 ks zboží zaplatíte pouze 2 ks. To znamená, že získáte každou třetí položku ZDARMA. Zdarma je vždy položka s nejnižší cenou.

Tato akce platí na všechny skladové zásoby v GolfProfi obchodech. Při nákupu můžete kombinovat jakékoliv položky z kompletního sortimentu zboží na skladě. Při nakupování se Vaší fantazii meze nekladou. Uvádíme příklady možných kombinací:

1. dvě sady želez, třetí sada želez zdarma
2. driver, dřevo, hybrid zdarma
3. vozík, golfová bunda, boty zdarma
4. dva tucty míčů, třetí tucet zdarma
5. dva golfové bagy, vozík zdarma

Mnohem více kombinací si vymyslíte určitě sami. Na našich obchodech máme k dispozici tisíce drobných i hodnotnějších položek golfového zboží, z kterých si vybere každý golfista. Pro ty z Vás, kteří zavítají do našich obchodů dříve, bude samozřejmě k dispozici větší výběr.

V případě objednání přes internet Vám tato akce bude zpětně započtena a snížena celková výše objednávky. Jelikož akce je vázána na skladové zásoby, doporučujeme před objednávkou nás kontaktovat na infolince 606 130 130 a ověřit si dostupnost požadovaného zboží.

Platnost akce trvá od 1.12. do 23.12.2008. Akci nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami například Vánočního strýčka nebo GolfProfi slevami.

Více informací naleznete na www.golfprofi.cz.