V Cihelnách úspěšně začaly turnaje O2 Golf Adventures 2012

01.06.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Astoria Golf Resort Cihelny u Karlových Varů má za sebou první letošní odpaly pod vlajkou O2 Golf Adventures. 1. turnaj této sezóny se náramně vydařil. Hráčům přálo počasí, sponzoři zajistili skvělé ceny a dočkali jsme se i krásných sportovních výkonů.

Již tradičně se hrálo ve třech handicapových kategoriích (0-18, 18,1-36, 37-54) na stablefordové body.

„Každým rokem se úroveň pravidelných hráčů zvyšuje. Nyní jsme měli v elitní kategorii 18 hráčů. Jedním z našich cílů je popularizace golfu a jeho šíření napříč společností i sportovní úrovní. Turnajů se účastní začínající i velice excelentní a zkušení hráči,“ řekl jeden ze zakladatelů golfové platformy O2 Golf Adventures Jan Hruška.

Výkony hráčů na malebném technickém hřišti tzv. skotského typu podporovaly i degustace Francouzské restaurace v Obecním domě a společnosti Casa Latina. Další potřebnou energii dodávaly během dne hostesky, které po celý den rozvážely občerstvení.

Zajímavým zpestřením hry byla soutěž od O2 Media o mobilní reklamní kampaň prostřednictvím cílených SMS zpráv a bannerů v hodnotě 50 000 Kč. Soutěžící měli tipovat, kolik se za celý den nahraje stablefordových bodů. Hráči celkem nasbírali velice slušných 1945 bodů a vyhrál tak nejoptimističtější tip s hodnotou 1820.

„Hrálo se skutečně kvalitně. Například v prostřední kategorii hráči zlepšovali handicapy až do 22. místa. Hrálo se na krásně upraveném hřišti a nakonec navzdory předpovědím vyšlo i počasí. Takže věřím, že si hru všichni užili,“ podotkl moderátor dne, hráč a golfový expert, Jaromír Bosák, který si na dlouho dobu od golfu odpočine: „Jedu komentovat fotbalové Euro 2012 na Ukrajinu. Poprvé si s sebou po dlouhé době na podobnou akci neberu hole, protože tam by to rozhodně nemělo smysl,“ pousmál se populární komentátor.

Do turnaje byly samozřejmě vloženy i  tradiční soutěže – longest drive a nearest to pin. Hrálo se o velmi zajímavé ceny, a to exkluzivní hodinky značky Prim, předplatné od Mladé Fronty a poukazy na oblečení od Hugo Boss. Ve vložené soutěži Lucky hole, kdy šlo o nejlepší výsledek na čtvrté jamce, vyhrál vítěz poukaz na adrelinovou aktivitu z nabídky společnosti Yellow Point.

Jediné mety, které nebyly v soutěži pokořeny, byly hry hole i one na osmé jamce o roční konzumaci ve Francouzské restauraci v Obecním domě v hodnotě 100 000 Kč a super-nearest to pin o zapůjčení vozu Chevrolet Camaro.

Turnaj v Cihelnách se po všech stránkách vyvedl. Další klání, tentokrát série Powered by, je naplánováno na středu 6. června do Ypsilon Golf Resortu v Liberci.

Nezapomeňte, že se také blíží populární akce pro děti i dospělé Čtyřlístek na golfu. Více o letošním ročníku se dozvíte zde: http://www.o2extra.cz/klub/events/sport/o2-golf-adventures/news/ctyrlistek-na-golfu-s-o2-golf-adventures-1.html

Všechny fotografie z turnaje v Cihelnách si prohlédněte v galerii >>.

Stupně vítězů:

Kategorie 37 – 54

  1. místo: Marcela Olmerová
  2. místo: František Bureš
  3. místo: Bořivoj Trejbal

Kategorie 18,1 – 36

  1. místo: Zdeněk Rak
  2. místo: Radim Hliňák
  3. místo: Jaroslav Urban

Kategorie 0 – 18

  1. místo: Marcel Klaus
  2. místo: Martin Šretr
  3. místo: Martin Kubišta