V Bechyni nově a výhodně

16.05.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pokud máte rádi Jižní Čechy, potom Vám doporučujeme návštěvu velmi pěkně udržovaného devítijamkového hřiště uprostřed lesů Černické obory u Bechyně. Klid a domácí rodinná atmosféra Vám dopřeje pohodu při Vašem aktivním odpočinku.

Nový provozovatel a nájemce Vám pro letošek nabízí velmi výhodné ceny jak za hru tak i za ubytování přímo uprostřed hřiště v penzionu Golf***(dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV, možnost přistýlky).

Za celodenní green fee zaplatíte v pondělí a úterý 330,-Kč, od středy do pátku 440,-Kč, a o víkendu a o svátcích 770,-Kč. Ceny za 9 jamek jsou ještě o třetinu nižší. Pro mládež do 15ti let a pro seniory nad 62 let  navíc platí třetinová sleva. O víkendu hrají děti v doprovodu platících rodičů zcela zdarma !!!

Novinkou jsou víkendové pobyty, kdy za neomezené hraní v sobotu a neděli společně s noclehem a snídaní zaplatíte 1.200,-Kč za osobu (nehrající doprovod 600,-Kč). Pokud chcete hrát a přespat již od pátku, připlatíte si 600,-Kč. Děti do 15ti let  v doprovodu rodičů neplatí nic.

V neděli dopoledne se můžete navíc zúčastnit pravidelného HCP turnaje za cenu startovného 100,-Kč.

V blízkosti hřiště naleznete mnoho dalších aktivit – půjčovna lodí na Lužnici, jízdy na koni pro veřejnost, zámek v Bechyni, tenisové kurty, bowling a mnoho dalšího. Okolní lesní stezky se přímo nabízí k vyjížďkám na kole.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontakty a rezervace : telefon 777213474 nebo 602607751, e-mail info@golf-bechyne.czwww.golf-bechyne.cz