Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Užijte si podzim ve znamení golfu a wellness

18.09.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Logo-Cihelny

I když se nám co nevidět oficiálně ohlásí podzim, golfová sezóna ještě zdaleka nekončí. Naopak. Říjen může překvapit pozdním babím létem s modrou oblohou a svěžím vánkem pohrávajícím si s pestrobarevným listím. Prostě počasím jako stvořeným pro výlet na hřiště. Pokud se ale přece jen bojíte podzimní nevyzpytatelnosti, máme pro vás tip: Zamluvte si pobyt v resortu s kvalitními wellness službami. A když vás z greenu vyžene déšť, prostě se přesunete do vyhřátého bazénu, bublající vířivky nebo na masážní lehátko.

    

Přesně pro takovou příležitost se hodí pobytový balíček, který pro vás vytvořili v Golf & Spa Resortu Cihelny. Na kouzelném místě ukrytém uprostřed CHKO Slavkovský les, jen 7 km od Karlových Varů. Co vám do něj zabalili? 2 noci pro dva v moderním, velkoryse pojatém hotelu. Se snídaněmi a tříchodovými večeřemi. Neomezeným green fee pro oba na 18jamkové hřiště Gary Player’s Course. I na 9jamkový Honey Course. Volný vstup do Spa Academy se 4 saunami, vířovkou a bazénem a 20% slevu na masáže. Chcete-li si se svou drahou polovičkou užít romantický víkend plný golfu a relaxace, není nad čím přemýšlet.

     

Nicméně v Cihelnách myslí i na ty z vás, co s golfem teprve začínají a rádi by svou hru posunuli o level výš. Právě vám je určený pobytový balíček „Green start up“. Pětidenní kurz zakončený zkouškou golfové způsobilosti, vedený profesionálním trenérem Mgr. Petrem Němcem. Samozřejmostí je nejen komfortní ubytování s bohatou snídaní, ale také zapůjčení golfových holí a opět volný vstup do Spa Academy. Bazén, vířivka a 4 druhy saun vám po náročném tréninku určitě přijdou vhod.

   

   

 

Více informací naleznete zde.