Ten nejlepší odpočinek po golfu v pohovkách Ligne-roset

03.06.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Moderní a ucelené kolekce nábytku jdoucí od vybavení obývací pokoje, přes ložnici a jídelnu až po pracovnu, a to včetně svítidel a bytových doplňků, najdete v sortimentu francouzské značky Ligne Roset.

Během 150 let se tato přední francouzská značka stala symbolem moderního životního stylu a podepsal se na ní rukopis nejvýznačnějších světových designérů, mezi něž patří například Inga Sempé, bratři Ronan & Erwan Bouroullec, Jean Nouvel, Arik Levy, Peter Maly nebo Philippe Nigro.

Ligne Roset nyní určuje nové trendy díky své ucelené kolekci nábytku, příslušenství, svítidel, koberců, látek… Vytváří vlastní svět, v němž se některé výrobky, jako sedací nábytek Togo architekta Michela Ducaroy, staly klasikou designu 20. století.

Pohovka TOGO, Design: Michel Ducaroy

Pražský obchod o rozloze 350 m² nabízí již sedmnáctým rokem kompletní servis od návrhu interiéru až po realizaci. Nábytek je vyráběn na objednávku a Vy, naši zákazníci, máte možnost ovlivnit Vámi zvolený produkt, například vlastním výběrem z velkého množství potahových materiálů. Značnou část výroby tvoří ruční práce.

Pohovka PUMKIN, Design: Pierre Paulin

Ligne Roset je schopna udržet své výrobky stále jako nové díky možnosti výměny jejich jednotlivých částí i po mnoha letech. Zástupci firmy jsou odborníci v oblasti bytové architektury a jsou připraveni kdykoliv vám s výběrem poradit. Společně s vámi vytváří osobité interiéry podle vašich představ.

Kontakt: www.ligne-roset.cz, info@ligne-roset.cz, Ječná 15, 120 00 Praha 2

Tel.: +420 224 918 558
Fax: +420 224 919 599

 

Feeling od Ligne Roset

 

U svého obchodního partnera Ligne Roset se můžete těšit na zvláštní červnovou nabídku:

 

Na veškerý polstrovaný nábytek kolekce Ligne Roset nyní nabízíme od

soboty 4. června do soboty 25. června

10 % mimořádnou slevu v souvislosti s

mimořádně trvanlivé potahy, prodyšné a příjemné na omak. Navštivte naše prodejny a

nechte si od nás poradit. Rádi Vám ukážeme celý velký výběr barev potahů Alcantara pro pohovku nebo židli podle Vašeho výběru.