Správnou regenerací těla k dokonalému švihu!

22.07.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Trénink, ale i samotná hra na 18 jamkovém hřišti vyžaduje dostatečný přísun energie a fyzickou pohodu. Pro zlepšení vašich herních výsledků je třeba vyvinout důsledný a opakovatelný švih, ke kterému je však zapotřebí tělesná pružnost a síla. I když se golf nepokládá za namáhavý, dobrý švih protáhne prakticky celé tělo. Napětí svalů, spojovacích tkání, kloubů, zad a kyčlí je přirozeným projevem hry. Pro zvýšení herního výkonu je nutné dbát správného posílení svalů, ale také o jejich regeneraci. S regenerací a posílením organismu vhodně pomohou enzymy, které jsou často užívány vrcholovými sportovci.

Enzymy jsou bílkoviny, jež regulují biochemické procesy v lidském organismu. Bez nich by každá chemická reakce probíhala o mnoho déle. Vhodná kombinace enzymů příznivě ovlivňují léčebné procesy, urychlují hojení, zvyšují účinky antibiotik, posiluje imunitní systém a příznivě pomáhají s regenerací těla tělesné při fyzické námaze a náročných sportovních výkonech. Bývají také podávány pacientům s nedostatečnou produkcí trávících enzymů a osobám, jejichž věk, zdravotní stav nebo nadměrná zátěž zne­možňují jejich přirozenou obnovu. Přitom léčba enzymy není novinka současné medicíny, první pokusy byly známé již v 18. století, které vyústily ve využívání enzymů v medicíně.

Enzymy příznivě ovlivňují nejen regeneraci těla a namožených svalů po sportovních výkonech, ale i průběh onko­logické léčby, urychlují vstřebávání otoků, působí pozitivně při srdečních chorobách a podporují naši imunitu. Nejen proto se enzymy stávají běžnou součástí stravy vrcholových sportovců, ale také sportovních nadšenců. Enzymy účinně pomohou s rychlou regenerací těla a vy tak budete mít příležitost soustředit se pouze na hru a důsledný trénink golfového švihu.

Podávání enzymových prostředků lze navíc považovat za velmi bezpečné. Enzymy je nejvhodnější užívat před jídlem a zapíjet velkým množstvím tekutin. Až 40 procent enzymů se absorbuje v tenkém střevě a neabsorbované účinné látky se odbourávají trávením ve střevech.

www.curenzym.cz