Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Sport a relax v srdci Prahy

25.04.2017 | Natalie Rutová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Fitness KotvaChcete si dát pořádně do těla a připravit se na plavkovou sezónu, užít si zábavu, udělat něco pro zdravější životní styl, anebo si odpočinout od každodenního stresu velkoměsta a relaxovat? To vše můžete zažít přímo v centru Prahy! Fitnesskotva  a Fitstudiokotva jsou luxusní sportovně – relaxační centra, sídlící v OD Kotva na náměstí Republiky v centru Prahy.

Fitness Kotva WellnessVelkou výhodou je to, že se nejedná o členská fitness, takže si můžete vyzkoušet jednotlivé lekce, včetně celosvětově nejrozšířenějšího hitu – programu Les Mills,  nebo fitness v rámci jednorázových vstupů. Pokud si toto sportovní vyžití oblíbíte, můžete se rozhodnout pro pořízení vstupních nebo měsíčních permanentek. Fitnesskotva poskytuje pro své návštěvníky 1 hodinu parkování zdarma.

Solná jeskyněMáte dítě, rádi byste si zacvičili, ale nemůžete ho nechat doma samotné? Fitnesskotva má řešení! Návštěvníci mohou využít zdarma pro své děti dětský koutek, ve kterém se určitě zabaví, zatím, co Vy si zacvičíte. Sportovně – relaxační centra poskytují kromě velké škály lekcí a fitness také Cross sál, který je cíleně určen pro kruhové tréninky, jak lektorované, tak nelektorované. Po náročném tréninku si můžete jít odpočinout do solné jeskyně, solária anebo do Relax světa. Relax svět poskytuje služby wellness, konkrétně parní saunu, finskou saunu a vířivku.

Wellness Fitness Kotva

Fitnesskotva a Fitstudiokotva kromě těchto služeb nabízí také pronájem svých prostor pro různé firemní akce, teambuildingy, semináře nebo tiskové konference. Mimo jiné nabízí zajímavé cenové balíčky pro firmy a jejich klienty nebo zaměstnance.

Fitnesskotva, s.r.o., Fitstudiokotva, s.r.o.
Náměstí Republiky 656/8, 110 00 Praha 1
www.fitnesskotva.cz

Recepce: +420 224 801 281, info@fitnesskotva.cz
Recepce: +420 224 801 291, info@fitstudiokotva.cz

Obchodní manažer:
Nela Prášilová, tel.: 723 974 366, n.prasilova@fitnesskotva.cz