Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Spolupráce se společností ARBOR je úspěšná a obohacující vzájemným způsobem

31.07.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Arbor_30x30

ARBOR, spol. s r.o. je česká společnost, a právě letošním rokem s již 25letou tradicí od svého založení v roce 1992 v Kutné Hoře. Za dobu své existence se společnost vypracovala z lokální firmy v jednoho z předních hráčů na poli fixních a mobilních telekomunikačních sítí působící ve všech regionech České republiky, na Slovensku a dále rozšířila svůj zájem i do Evropské unie.

PRIII_2Klienti ARBORu se etablují z řad mobilních i fixních telekomunikačních operátorů, předních výrobců telekomunikačních technologií a systémových integrátorů. Mezi významné klienty společnosti patří v České republice CETIN, O2 (Telefónica Czech Republic), Vodafone Czech Republic, Huawei a další. Na Slovensku pak BENESTRA, SWAN, Slovanet a O2 Slovakia. Taktéž spolupracujeme s firmami T-Mobile Czech Republic, Planet A, CE Colo a mnoha dalšími.

ARBOR dosáhl úspěchů hlavně díky důrazu na kvalitu služeb s vysokou přidanou hodnotou a inovativnímu přístupu. Společnost se během svého působení zapojila do několika výběrových řízení a byla úspěšná, jako např.  ve výběrovém řízení pro společnost – Česká telekomunikační infrastruktura, a.s. na demolice tzv. „sitů“ neboli de-instalace základnových stanic telekomunikačních sítí.

V rámci odstranění celé stavby jde ze strany ARBORu o poskytnutí komplexních služeb, týkajících se demontáže jak technického zařízení, tak ocelových a nosných konstrukcí, dále přípojek elektrické energie a následných základů stavby vč. vyzdívky, plotu a vrat.

V celkovém souhrnu počtu míst jde o stovky „sitů“; v současné době společnost ARBOR pracuje na zadaných 280 lokalitách zahrnujících i 70 nových stanovišť. Dokončení prací proběhlo již na 25 % z této objednávky.

Spolupráce se společností ARBOR je úspěšná a obohacující vzájemným způsobem.

PRIII_3PRIII_1