Společnost ARBOR oslavila 25. výročí svého života od „narození“ dne 27.01.1992 v Kutné Hoře

29.06.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Arbor_30x30

Společenská událost se konala za letního odpoledne a večera dne 8. června 2017 v exkluzivních prostorách uprostřed zahrad Galerie Středočeského kraje (GASK), štábního domku a jejího okolí.

Foto1Arbor_cedule_275

Oslava byla koncipována jako slavnostní setkání kolegů, přátel, obchodních partnerů a dalších hostů v příjemné atmosféře spolu-vytvořené už jen geniem loci. V programu se objevily např. houslistky skupiny Inflagranti Music nebo bylo možné shlédnout barmanskou show ve formě molekulární mixologie, anebo si počkat, a to přímo za úplňku, na překvapení – Videomapping – příběh LOVE-ičky. To vše za doprovodu skvělého občerstvení a obsluhy.

 

 

Foto3_275

Společnost ARBOR tímto děkuje všem, kteří se na tomto ojedinělém zážitku podíleli, ať už z pozice organizačního teamu tak všech hostů, kteří nás poctili svou návštěvou a v neposlední řadě všech současných i minulých zaměstnanců původně rodinné firmy.

Společnost ARBOR plánuje dostát své vize a dle obdržených přání, v souvislosti s konanou oslavou, působit tak na trhu telekomunikací, a nejen v tomto oboru, minimálně dalších 25 let.

 

Vaše pozitivní reference jsou pro nás závazkem pokračovat nadále v naší práci.

Již nyní se těšíme na setkání při oslavách 30 let.

Více o společnosti zde.