Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Společnost ARBOR oslavila 25. výročí svého života od „narození“ dne 27.01.1992 v Kutné Hoře

29.06.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Arbor_30x30

Společenská událost se konala za letního odpoledne a večera dne 8. června 2017 v exkluzivních prostorách uprostřed zahrad Galerie Středočeského kraje (GASK), štábního domku a jejího okolí.

Foto1Arbor_cedule_275

Oslava byla koncipována jako slavnostní setkání kolegů, přátel, obchodních partnerů a dalších hostů v příjemné atmosféře spolu-vytvořené už jen geniem loci. V programu se objevily např. houslistky skupiny Inflagranti Music nebo bylo možné shlédnout barmanskou show ve formě molekulární mixologie, anebo si počkat, a to přímo za úplňku, na překvapení – Videomapping – příběh LOVE-ičky. To vše za doprovodu skvělého občerstvení a obsluhy.

 

 

Foto3_275

Společnost ARBOR tímto děkuje všem, kteří se na tomto ojedinělém zážitku podíleli, ať už z pozice organizačního teamu tak všech hostů, kteří nás poctili svou návštěvou a v neposlední řadě všech současných i minulých zaměstnanců původně rodinné firmy.

Společnost ARBOR plánuje dostát své vize a dle obdržených přání, v souvislosti s konanou oslavou, působit tak na trhu telekomunikací, a nejen v tomto oboru, minimálně dalších 25 let.

 

Vaše pozitivní reference jsou pro nás závazkem pokračovat nadále v naší práci.

Již nyní se těšíme na setkání při oslavách 30 let.

Více o společnosti zde.