Spojení luxusu, kvality a relaxu – Mamaison Hotel Imperial Ostrava

19.08.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Mamaison Hotel Imperial Ostrava – to není jen kvalitní ubytování, vynikající jídlo a profesionální služby, ale také ideální poloha v samém centru golfové Moravy. Ve vzdálenosti maximálně 30 minut jízdy autem čekají na vášnivé golfisty jak hřiště s bohatou historií tak zcela nová hřiště splňující moderní golfové trendy. Právě milovníkům tohoto úžasného sportu vychází Mamaison Hotel Imperial vstříc s nabídkou jedinečného golfového balíčku, který zahrnuje zvýhodněné ubytování a slevu na partnerských hřištích v okolí. Posuďte sami…

 

Nejblíže leží golfový areál v Šilheřovicích – Park Golf Club patří mezi nejkrásnější golfové hřiště v České republice. 18-ti jamkovéhřiště se nachází v nádherném prostředí zámeckého parku s dominantou Rotschildovým zámkem a s množstvím velmi vzácných starých stromů přivezených sem z celého světa. Stromy lemují ferveje téměř všude, občas ční dokonce i na nich.

Dalším hřištěm je Zámecký golf club Kravaře, který se nachází v malebném parku barokního zámku. Staleté stromy a mnohé vodní toky určují charakter hry, na tomto hřišti můžete skončit během turnaje nejen 42x v lese, ale i 24x ve vodě.

Výjimečným areálem je bezpochyby také Ropice Golf Course. Návrh projektu golfového hřiště v Ropici byl vytvořen jedním z nejvýznamnějších evropských architektů Rakušanem Hansem Georgem Erhardtem. Linksový charakter 18jamkového hřiště s vodními překážkami, četnými bunkry, vlnicí linií fairwayí a zajímavě tvarovanými greeny nabízí panoramatické výhledy na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu.

Nejmladším z okolních hřišť je Golf Resort Lipiny, který slavnostně zahájil provoz 2. května roku 2012. Znormované devítijamkové Mistrovské hřiště, které je s 3567 metry (z černých odpališť) jedno z nejdelších v Evropě, vzniklo na rekultivovaném území u Karviné zasaženém důlními vlivy.

Pro opravdu ambiciózní golfisty je výzvou sportovně-rekreační areál Prosper Golf Resort Čeladná nacházející se na samotném úpatí nejvyšších hor Beskyd. Nabízí dvě 18 jamková hřiště zasazená do místní malebné krajiny, na jejichž designu se podílel M. A. Jiménez a ne náhodou zde již dvakrát hostili turnaj European PGA Tour – Czech Open. Na své si zde přijdou nejen milovníci golfu, ale také jezdectví.

Hned „přes kopec“ naleznou vášniví golfisté další výzvu v podobě rozmanitého hřiště Golf & Ski Resortu Ostravice, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce či speciální osiva.

Po náročném dni plném úžasných pocitů ze hry na vás čeká v Mamaison Hotelu Imperial bezpečné parkování, pohodlný a moderně zařízený pokoj, široká nabídka gastronomický specialit, jedinečné Relax centrum se slanou mořskou vodou a hlavně osobní a profesionální přístup všech hotelových zaměstnanců. Jedinečná poloha přímo v centru města vám umožní vstřebat nové golfové zážitky v některém z desítek barů, klubů či tematických hospůdek na proslavené Stodolní ulici, která se nachází jen 5 minut od hotelu nebo navštívit nově otevřené nákupní centrum Forum Nova Karolina.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.