Speciální nabídka pro golfisty i negolfisty

23.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Cestovní agentura HELP se zabývá zájezdy do celého světa. Nabízíme zájezdy se 175 cestovními kancelářemi , s klubovým členstvím timeshare a specializujeme se na Rakouské středisko Seefeld in Tirol.

Cestujte za příjemné ceny. Přijeďte si zahrát golf, tenis, projet se na kole, projít se, zalyžovat si nebo si jen tak zarelaxovat v Seefeldu v Tyrolsku nedaleko Innsbrucku.

V termínu:

30.4. -3.5.2014 /3 noci za cenu 5.500-Kč za apartmán pro 4 osoby

7.5.-10.5.2014 / 3 nocí za cenu 5.500,-Kč za apartmán pro 4 osoby

Nabízíme ubytování v příjemných, plně vybavených apartmánech www.seefeld-apartman.com, nedaleko golfové akademie  GOLFCLUB  SEEFELD  REITH .

V městečku se nachází vnitřní i venkovní vyhřívaný bazén, odkud se můžete z horké vody kochat horskými štíty. Olympiabad  má několik  bazénů, tobogán a mnoho druhů saun.

Naši klienti mají téměř 50% slevu na vstup.

Golfová akademie Seefeld má devět jamek a najdete zde nejkomplexnější golfovou nabídku v celém regionu pro začátečníky i pro profesionály na všech úrovních obtížnosti.

Jen sedm kilometrů od Seefeldu se nachází v nadmořské výšce 1 300  nádherné osmnáctijamkové hřiště SEEFELD – WILDMOOS, které  patří ke špičkovým rakouským hřištím a řadí se mezi 100 nejlepších hřišť na světě. Navíc je harmonicky umístěné v nádherné alpské krajině.

Kontakt:

CA Help

Nad záložnou 9, Praha 8

www.seefeld-apartman.com , www.cestydosveta.cz , info@helpcz.com

SDÍLEJTE NÁS NA FACEBOOKU : https://www.facebook.com/pages/CA-Help/274808449084?fref=ts