Sauna s medem

13.09.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Mellis saunové medové produkty jsou přírodní kosmetikou vyvinutou pro péči o pokožku. Med pročišťuje a zvlhčuje pokožku přirozeným způsobem.

Již před 2 tis. lety používala Kleopatra med ve svých koupelích k péči o pokožku.

Mellis produkty jsou vyráběny bez použití:

  • ethoxylovaných, PEG-obsahujících látek,
  • petrochemických surovin jako parafínového oleje nebo jiných
  • minerálních olejů
  • arabenů nebo jiných neakceptovatelných konzervantů
  • sulfátů, syntetických barviv nebo vůní

Arktické složky a vývoj produktů jsou v souladu se zásadami a principy kontrolovaných kritérií pro přírodní kosmetiku.  Žádný z těchto produktů není testován na zvířatech.

JAK POUŽÍVAT MELLIS SAUNOVÉ MEDOVÉ PRODUKTY

Obdrželi jste mističku se saunovým medovým krémem, který si nanesete v sauně na pokožku. Saunový medový krém je používán místo mýdla k vyčištění pleti ve sprše nebo v sauně.

Návod k použití:

  • Ponechte mističku s medovým krémem a ručníkem v přihrádce u ochlazovny a dle instrukcí se před vstupem do sauny osprchujte
  • Vezměte mističku a ručník s sebou do sauny
  • Vetřete si saunový medový krém do pokožky rovnoměrně po celém potem zvlhlém těle v teple saunové lázně; včetně obličeje
  • Nechte medový krém v teplém a vlhkém prostředí sauny absorbovat do pokožky. Většího účinku medového krému můžete dosáhnout jemným třením a roztíráním pokožky
  • Po opuštění saunové lázně skleněnou mističku vyhoďte do určeného koše nebo odevzdejte obsluze. Případný přebytek krému opláchněte vodou (ne mýdlem)

Poznámka: Není nutné mýt Vaši pokožku před nebo po použití saunových medových krémů mýdlem.

Po použití saunového medového krému bude Vaše pokožka sametově hebká. Budete se cítit svěží a uvolnění.

 

saunový medový krém s čokoládou s obsahem máty

Mátový olej překvapí v teple sauny pokožku svým chladivým účinkem. Čokoláda hýčká pokožku obsaženými flavonoidy, med pokožku zjemní a zvláční. Použití: V teple saunové lázně lehce vmasírovat do pokožky a nechat působit. Po opláchnutí je pokožka sametově hebká.

Složení: voda, med, kaolín, cetearyl glucoside, prášek z kakaovníku pravého, lničkový olej, glycerin, dehydroacetic acid, rozmarýn, xanthan gum, citrus aurantium, mátový olej, vitamín E, limonen, linalool. pH 4,5 podobné lidské pokožce.

saunový medový krém omlazující s extraktem bílé rašeliny

Extrakt bílé rašeliny obsahuje pro pokožku životně důležité a regeneraci zajišťující biologicky činné složky, např. fytosteroly. Med a řebříček doplňují proces péče o pokožku. Použití: V teple saunové lázně lehce vmasírovat do pokožky a nechat působit. Poté opláchnout.

Složení: voda, med, cetearyl glucoside, řebříček obecný, glycerin, carrageenan, dehydroacetic acid, extrakt bílé rašeliny, rozmarýn, xanthan gum, citrus sinensis, citrus paradisi, limonen, linalool. pH 4,5 podobné lidské pokožce.

saunový medový krém s borovicovou smolou

Čistí a hojí pokožku. Smola, tavolník a med pomáhají svalstvu v regeneraci po tréninku. Použití: v teple saunové lázně naneste a rozetřete krém rovnoměrně po celém potem zvlhlém těle a nechte absorbovat. Zbytek později opláchněte vodou (ne mýdlem). Používání smoly patří díky její vůni a hojivým účinkům k prastaré tradiční léčbě.

Složení: voda, med, glycerin, tužebník jilmový, olej z řepky olejky, carrageenan, xanthan gum, smola z borovice lesní, dehydroacetic acid, cetearyl glucoside. pH 4,5 podobné lidské pokožce.


saunový medový krém s peelingovým účinkem

Uvolňuje a pročišťuje. Vyživuje a ošetřuje pokožku přirozeným způsobem a zachovává její vláčnost. Med a propolisový extrakt pomáhají při ošetření podrážděné pokožky a mají čistící a antiseptické účinky. Použití: V teple saunové lázně lehce vmasírovat do pokožky a nechat působit. Účinek může být zvýšen lehkou masáží tak, že díky obsaženým jemně mletým semínkům morušek je docíleno mírného peelingového efektu. Po opláchnutí je pokožka sametově hebká. Krém může být použit také k ošetření ztuhlého svalstva a ztvrdlé pokožky.

Složení: voda, med, glycerin, semena ostružiníku moruška, lničkový olej, carrageenan, dehydroacetic acid, xanthan gum, propolisový extrakt, cetearyl glucoside, levandulový olej, linalool. pH 4,5 podobné lidské pokožce.

saunový medový krém s rašelinou

Mírní bolest a posiluje. Pomáhá při bolestech svalstva a otocích. Mírní podráždění pokožky. Použití: během saunování lehce vmasírovat do pokožky a nechat vstřebat. Mimo saunu vynikající k ošetření obličeje. Ideální také pro péči o chodidla.

Složení: voda, med, rašelina, glycerin, olej z kořene anděliky lékařské, carrageenan, xanthan gum, dehydroacetic acid, cetearyl glucoside. pH 4,5 podobné lidské pokožce.

saunový medový krém vyhlazovací s extraktem z pupenů břízy

Jemně pročišťuje a zachovává vláčnost. Pokryje Vás kvetoucími vřesovišti Finska. Přírodní cukr obsažený v medu obdaruje pokožku výživnými látkami (např. vitamín B, C, stopovými prvky) a vláčností. Jitrocelový olej mírní svědění pokožky a zesiluje ošetřující účinek medu. Používáním medového saunového krému se Vaše pokožka stane sametově hebkou. Použití: slabě nanést na pokožku a v teple saunové lázně nechat vstřebat. Po použití opláchnout čistou vodou. Vhodné pro péči o vlasy, obličej, dlaně a jako přísada do koupele. Uvolňuje svalstvo po zátěži.

Složení: voda, med, glycerin, jitrocelový olej, carrageenan, xanthan gum, dehydroacetic acid, cetearyl glucoside, extrakt z pupenů břízy. pH 4,5 podobné lidské pokožce.

Uchovávejte při pokojové teplotě. Krémy neobsahují minerální oleje, parabeny, syntetická barviva a vůně, ale výhradně obnovitelné a biologicky odbouratelné materiály.

http://www.dyntar.com/