Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Samsung Night je pouze jednou!

03.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Chcete oslnit nejnovější bombou na poli chytrých telefonů? Přijďte na Samsung Night!

Po obrovském úspěchu modelu Galaxy S III přichází Samsung na český trh s další žhavou novinkou. Samsung Galaxy Beam je skutečně unikátní chytrý telefon, jaký v Česku žádný jiný výrobce dosud nepředstavil.

Galaxy Beam pracuje s operačním systém Android, pro který byly vyvinuty už statisíce aplikací. Avšak jeho největší předností a zároveň unikátem, kterým se liší od všech konkurentů, je zabudovaný LED projektor.

Je tak konec prohlížení fotek a videí na malém displeji nebo jejich přehrávání do počítače. Majitel Galaxy Beam může své fotky a videa ukázat kdykoli komukoli – a ve velkém formátu. Stačí promítnout je na nejbližší zeď!

Samsung uvede novinku Galaxy Beam na trh v rámci jedinečné akce. Ve spolupráci s předním prodejcem mobilních telefonů, společností Mobil Pohotovost, připravil Samsung Night.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. srpna ve 21 hodin vypukne v prodejně Mobil Pohotovosti na pražském Andělu jedinečná show, jejíž hlavní hvězdou bude nový model Samsung Galaxy Beam, a to až do půlnoci. Ale pozor, prvních sto lidí, kteří si nový model koupí, jej mohou získat za skutečně neuvěřitelnou cenu.

Mobil Pohotovost totiž pro návštěvníky Samsung Night připravila jedinečnou nabídku. Sto nejrychlejších nakupujících získá k Samsung Galaxy Beam luxusní bonus: Pokud při koupi Galaxy Beam prodají svůj stávající telefon, vykoupí jej Mobil Pohotovost za dvojnásobek výkupní ceny!

Například model Galaxy S II má aktuální výkupní cenu 5400 korun. Mobil Pohotovost k této ceně tedy přidá dalších 5400 korun a telefon odkoupí za neuvěřitelných 10 800 korun. A protože Galaxy Beam je na trh uváděn s cenou 12 990 korun, během Samsung Night jej lze pořídit za pouhých 2190 korun!

A to není všechno. Dalších top pět produktů z nabídky Samsungu bude během Samsung Night k mání za skvělé ceny snížené o hodnotu DPH.

Samsung Night se koná v prodejeně Mobil Pohotovost v Nádražní ulici v Praze na Andělu. Začátek je ve 21 hodin. Více informací najdete na www.mp.cz.

*Bonus 100 procent výkupní ceny platí pro telefony, jejichž výkupní cena je maximálně 5500,- Kč. Pro přístroje vykupované za 5600 Kč a více činí bonus 50 procent.