Samsung Galaxy S III: Největší konkurent iPhonu je v prodeji

19.06.2012 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Největší pýcha korejského výrobce je v prodeji na českém trhu. Chytrý telefon Samsung Galaxy S III bývá přezdíván „zabiják iPhonu“, protože právě on má potenciál ohrozit dominanci značky Apple.

Dokonalý design a nejnovější technologické vymoženosti, ale nic z toho na úkor uživatele. Ovládání Samsung Galaxy je snadné!

Největším pomocníkem pro užívání je nová služba s názvem S-Voice. Majitel telefonu díky ní může vyhledávat data pouze pomocí svého hlasu – a to v češtině. Mluvené slovo zcela postačí k dokonalému ovládání telefonu včetně přehrávání hudby, odesílání zpráv a emailů nebo fotografování.

Je-li řeč o fotografování, Samsung Galaxy S III fotoaparáty hned dva, což ocení hlavně vytížení manažeři. Jeden fotoaparát totiž slouží čistě pro přenos videokonferencí. Druhý fotoaparát má rozlišení 8 megapixelů a slouží pro pořizování snímků a natáčení videí ve vysokém rozlišení.

Nejen při zábavě ocení majitel telefonu technologii Super Amoled použitou pro displej. Díky tomu se může těšit na lepší barvy, skvělou viditelnost displeje z různých pozorovacích úhlů – a především skvělou čitelnost i na přímém slunci.

Snadné čtení podporuje i technologie Smart stay. Přístroj pomocí kamery snímá oči svého majitele. Pokud vyhodnotí, že si v telefonu čte nějaký text, nechá displej stále rozsvícený.

Samsung Galaxy S III pracuje s operačním systémem Android. Kapacita jeho operační paměti je 2012 MB.

Chcete získat nejočekávanější smartphone tohoto roku s jedinečnými výhodami? Nakupujte v Mobil Pohotovosti

Přední prodejce mobilních telefonů Mobil Pohotovost nabízí svým zákazníkům telefon Samsung Galaxy S III s exkluzivním bonusem. Při koupi telefonu získá kupující i šek v hodnotě 1200 korun. Na místě přenesou vase kontakty do nového telefonu a prodáte-li následně telefon, který již nepoužíváte, dostane za něj u Mobil Pohotovosti jedinečnou cenu navýšenou o hodnotu šeku.

Pro nedočkavce v Praze přichystala Mobilní Pohotovost akci Kurýr. Pokud zákazník zakoupí telefon Samsung Galaxy S III v eshopu, může se z něj radovat do čtyř hodin od koupě.

Mobil Pohotovost je také jedničkou na trhu servisu mobilních telefonů, ročně zpracuje více než 90 tisíc servisních zakázek. Pro výrobce Samsung poskytuje autorizovaný servis založený na dlouhodobé vzájemné důvěře. Díky tomu má detailní přehled o technologii a všech modelech značky Samsung, který je zárukou špičkových služeb.

www.mp.cz