Red Bull proletěl sezonou až do finale na Zbraslav

12.10.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Letošní sezonu završil Red Bull v podobě finále na Zbraslavi turnajem, které se konalo 5. října. Od Dubna do konce září mohli golfoví hráči bojovat na 13 různých turnajích po celé republice a vybojovat si takú čast právě na první turnaj na světě pořádaný touto společností – Red Bull Grand Final 5. Je vidět, že křííídla nemusíme potkávat jen v adrenalinových sportech, ale také na zelených greenech a na golfových odpalištích.

První říjnový pátek nechybělo nic, nedočkaví hráči, skvěle připravené hřiště, dobré počasí a hlavně dostatek stříbrnomodrých plechovek. První devítka ještě nenaznačovala žádnou nervozitu. Býček se na chvíli ukázal na sedmé jamce v podobě Longest wiiings. Adrenalin začal stoupat až za vodou. Kdo se dostal až sem, mohl na čtrnácté jamce vstoupit na horkou půdu velkého finále. Bar, drink, nový míček a týčko, vše s podpisem vložené soutěže a novým slovem „Grand“. Pět jamek, na kterých se hraje o vše. A na víc ještě poslední jamka okořeněná o Nearest to the Bull. Jak jinak, na závěr, na konci sil, ale přesně o to Red Bullu jde na všech golfových turnajích.

Revitalizace mysli se v golfu opět ujala. Golfisti i na Zbraslavi brali Red Bull Final 5 jako příjemné zpestření a výzvu vydat ze sebe vše, a až do konce a to včetně zvučných jmen jako jsou herec Jakub Kohák, hudebník Kryšof Michal, nebo lyžař Jakub Janda.

Celkovými vítězi turnaje se stali:

V elitní kategorii HCP 0 – 18 Jaroslav Jelínek

V kategorii HCP 18,1 – 36 Jan Fait

V kategorii nováčků HCP 37 – 54 Daniel Huk

Vloženousoutěž Final 5 vyhráli:

V elitní kategorii HCP 0 – 18 David Pícha

V kategorii HCP 18,1 – 36 Šimon Čapek

V kategorii nováčků HCP 37 – 54 Peter Slamen

 

Kryštof Kostroun

Organizátor soutěže Red Bull Final 5