Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Red Bull proletěl sezonou až do finale na Zbraslav

12.10.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Letošní sezonu završil Red Bull v podobě finále na Zbraslavi turnajem, které se konalo 5. října. Od Dubna do konce září mohli golfoví hráči bojovat na 13 různých turnajích po celé republice a vybojovat si takú čast právě na první turnaj na světě pořádaný touto společností – Red Bull Grand Final 5. Je vidět, že křííídla nemusíme potkávat jen v adrenalinových sportech, ale také na zelených greenech a na golfových odpalištích.

První říjnový pátek nechybělo nic, nedočkaví hráči, skvěle připravené hřiště, dobré počasí a hlavně dostatek stříbrnomodrých plechovek. První devítka ještě nenaznačovala žádnou nervozitu. Býček se na chvíli ukázal na sedmé jamce v podobě Longest wiiings. Adrenalin začal stoupat až za vodou. Kdo se dostal až sem, mohl na čtrnácté jamce vstoupit na horkou půdu velkého finále. Bar, drink, nový míček a týčko, vše s podpisem vložené soutěže a novým slovem „Grand“. Pět jamek, na kterých se hraje o vše. A na víc ještě poslední jamka okořeněná o Nearest to the Bull. Jak jinak, na závěr, na konci sil, ale přesně o to Red Bullu jde na všech golfových turnajích.

Revitalizace mysli se v golfu opět ujala. Golfisti i na Zbraslavi brali Red Bull Final 5 jako příjemné zpestření a výzvu vydat ze sebe vše, a až do konce a to včetně zvučných jmen jako jsou herec Jakub Kohák, hudebník Kryšof Michal, nebo lyžař Jakub Janda.

Celkovými vítězi turnaje se stali:

V elitní kategorii HCP 0 – 18 Jaroslav Jelínek

V kategorii HCP 18,1 – 36 Jan Fait

V kategorii nováčků HCP 37 – 54 Daniel Huk

Vloženousoutěž Final 5 vyhráli:

V elitní kategorii HCP 0 – 18 David Pícha

V kategorii HCP 18,1 – 36 Šimon Čapek

V kategorii nováčků HCP 37 – 54 Peter Slamen

 

Kryštof Kostroun

Organizátor soutěže Red Bull Final 5