Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Rakouská cestovní kancelář Vienna International Travel Management

15.06.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Rok od roku počet golfistu v České republice stále roste a úměrně s nimi i jejich nároky na veškerý golfový servis. Golfisté patří mezi velmi náročné zákazníky a zejména na svých cestách za golfem vyžadují vysoce kvalitní servis.

Každý golfista si ale svou cestu představuje trochu jinak a to může být často problém. Cestovní kanceláře sice nabízejí mnoho různých zájezdů, ale někdy nemusí splnit vaše očekávání. Existuje ale cestovní kancelář, která vám ušije zájezd na míru.

Takovou možnost mají čeští zákazníci od dubna roku 2008, kdy otevřel jeden z nejznámějších provozovatelů hotelů v Rakousku, Vienna International Hotel management AG, svou první pobočku v Praze, která nese název Vienna International Travel Management.

Cestovní kancelář Vienna International Travel Management s.r.o. působí jako významný touroperátor specializující se na zájezdy do celého světa. Spolupracuje pouze s vybranými německými a rakouskými cestovními kancelářemi, které mají nejvyšší kvalitu a rozsah služeb.Managment naší cestovní kanceláře má dlouholeté zkušenosti v oblasti golfového cestování a osobní znalosti mnoha světových destinací.

Budete mít zajištěný:

  • profesionální přístup
  • kvalitní služby
  • flexibilitu
  • spolehlivost
  • zajímavé ceny
  • cestovní pojištění s produktem Golf

Vaše dovolená by měla být nezapomenutelným výjimečným momentem, který budete mít vždy rádi před očima. S International Travel Management si tím můžete být jisti. Na výběr máte jakoukoliv světovou destinaci a vše budete mít zajištěno naprosto bez stresu. Stačí jen přijít s nápadem a my Vám vykouzlíme zájezd, přesně podle vašich představ.

Jakmile opustíte dveře naší kanceláře, zbývá Vám je zabalit zavazadla a o víc se starat nemusíte, vše bude připravené a vy se můžete klidně těšit na vzrušující golfové chvíle na těch nejkrásnějších hřištích po celém světě.

Vaše rakouská cestovní kancelář vám zkrátka ušije na míru celý svět.

Pro více informací o Vienna International Travel Management navštivte webové stránky kanceláře na adrese http://www.vi-travel.cz.