ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Přírodní materiál je nenahraditelný – funkční 100% REWOOLUTION merino

20.05.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pokud osobně propaguji golf, pak se stále setkávám s míněním, že je bez adrenalinu, nezábavný, nudný a že to snad ani není opravdový sport. Ale při kterém sportu strávíte čtyři a půl hodiny v přírodě, za každého počasí s nutností udržet si koncentraci po celou tuto dobu?  V případě, že se jedná o normální osmnáctijamkové hřiště, je to i o deseti kilometrech chůze se zátěží. V případě Ypsilonky, Ostravice nebo Olomouce z kopce do kopce.  Golf prostě je plnohodnotný outdoorový sport.

Proto není divu, že jsou aktivní golfisti “experti” na oblečení. Řeší, co pod bundu, pod triko, tak aby to dýchalo, hřálo a nebolela záda. Materiálem, který všechny požadavky naprosto splňuje a který zatím golfisté plně neobjevili, je vlna. Lépe merino a nejlépe REWOOLUTION. Všechny dobré vlastnosti tohoto přírodního materiálu vycházejí ze struktury a složení vlákna. Izoluje i chladí. Chrání před UV zářením, snadno se udržuje, nemačká se, nežehlí a brání vzniku zápachu. Mohu jej mít v bagu jako rezervu, vytáhnout a použít bez přidaného odéru.

Italská značka REWOOLUTION pro svoje funkční produkty používá pouze 100% vlněné merino. Zkušeností má dost, vlněné látky vyrábí už 165 let. Takže vyřešila i jedinou nevýhodu, kterou vlna měla (“kousání”) díky unikátní technologií zpracování příze.  Výsledná látka je jemná, hladká, příjemná na nošení a velmi elastická.

Pokud používám jako první funční vrstvu produkt REWOOLTION, pak nemám potíže s bolestmi zad, cítím se komfortně, mám delší a přesnější rány, lepší pocit z golfu, nižší číslo, lepší handicap …. v podstatě bez funčkního REWOOLUTION nemůžete hrát.  Zlehčuji, ale všimněte si, kolik golfistů na tůrách používá pod klasické polo, triko s dlouhým rukávem. Opravdu na to něco je. Navíc jsou produkty REWOOLUTION 100%OIL FREE, bez nafty – bez syntetických vláken – nafty a jsou vyráběny v Evropě.

Účastníci golfové tůry, pořádané Golf.cz, to mají dobré, mohou si svůj produkt REWOOLUTION vyhrát. (Podívejte se na stránky GOLF.CZ, vyberte si turnaj a vyhrajte.)

Ostatní si mohou vyzkoušet produkty u partnerů uvedených na www.rewoolution.cz.  Pro vrtkavé počasí Vám doporučuji rolák s dlouhým rukávem. Hodí se pod triko i pod “dešťovou” bundu i na ostatní sporty.

Udělejte dobře svým rotujícím trupům. Funguje to. Testováno na lidech.

Hodně štěstí v turnajích a velkou pohodu při hře.

Petr Veselý HCP 8,1

REWOOLUTION CZ

vesely.petr@levelsport.cz

Počet přečtení: 1 018
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017