Právě byla zahájena stavba nízkoenergetického bydlení u golfového hřiště!

29.10.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Každý má trochu jinou představu o ideálním bydlení, ale v jednom se všichni shodnou: mělo by být dobře dostupné autem i městskou hromadnou dopravou. Tuto podmínku splňuje na jedničku nízkoenergetický projekt od úspěšného developera Sekyra Group. Nachází se v dochozí vzdálenosti od historického centra Dolních Počernic a svou hranou citlivě navazuje na stávající vilovou zástavbu v ulici Za Luhem. Stačí několik minut jízdy vozem, autobusem nebo pro zdraví na kole po nové cyklostezce a jste na stanici metra Černý Most, kde je k dispozici také velké nákupní a zábavní centrum.

Mimořádnou atraktivitu lokality rovněž podporuje sousedící poklidná a estetická rodinná zástavba a vysoký standard občanské vybavenosti obce Dolní Počernice. Milovníky přírody potěší blízký zámecký park a vyznavači sportu ve spojení se životním stylem na úrovni zase ocení, že se v bezprostředním sousedství nachází areál golfového hřiště Black Bridge.

Obytný soubor je v našich podmínkách unikátní zejména tím, že se skládá výhradně z nízkoenergetických domů, které jsou stejně šetrné k přírodě, jako k peněženkám svých obyvatel. Hlavními výhodami nízkoenergetického bydlení jsou totiž velmi nízké náklady na vytápění a tím i podstatně menší zátěž pro životní prostředí. Mimořádně příznivé ekologické i ekonomické standardy budov zajišťuje špičková tepelná izolace obvodových konstrukcí, stejně jako použití moderních oken s trojitými skly. A to už je skutečně environmentální luxus.

Pro všechny, které zajímají fakta, uveďme, že projekt tvoří tři dvojice bytových domů s celkovým počtem 54 bytů. U všech domů lákají k odpočinku příjemné velké zahrady s přímým vstupem z přilehlých bytů. Bytový dům se skládá z  bytových jednotek typů 1+kk až 4+kk ve třech nadzemních podlažích. Každá dvojice bytových domů má společné podzemní garáže. Optimální dispozice 3+kk a 4+kk jsou ideální i pro větší rodiny. K těmto bytům náleží dvě parkovací místa.

Elegantně jednoduchý a účelný design vychází z nejlepších tradic funkcionalistické architektury. Nosná konstrukce je ze železobetonu s cihelným obvodovým zdivem. Vnitřní příčky jsou také zděné z cihel. Domy mají schodišťovou chodbu otevřenou na severní fasádu. Byty nabízejí velice slušnou výbavu již ve standardním provedení. Ale i když chcete obložit stěny carrarským mramorem, nebo si zařídit koupelnu skleněnou vanou na lvích nohách, není to žádný problém. Vyznavači luxusních materiálů si mohou splnit všechny své sny za přiměřený příplatek.

Podtrženo a sečteno – i v dnešní době, kdy je bytových projektů jako hub po dešti, představuje obytný soubor nízkoenergetického bydlení v Dolních Počernicích mimořádně lákavou nabídku, kterou by neměl opominout žádný zájemce o pohodlné a přitom ekologické bydlení na dobré adrese, nebo o výhodnou investici do bydlení s nízkými provozními náklady, která má výrazný potenciál časem se dále zhodnocovat.

Pro více informací a rezervace prosím kontaktujte naše prodejce na bezplatné lince 800 30 40 50 nebo se podívejte na www.sekyragroup.cz.

KONTAKT:
Sekyra Group, a.s.
Informační a prodejní centrum v Burzovním paláci: Rybná 14, 110 00  Praha 1
Bezplatná linka: 800 30 40 50, prodej@sekyragroup.cz
www.sekyragroup.cz