Golf Geum obarvení  nové levé 6.12.2018
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 pravá část
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 horní část

Na Ostravici nejste jen členem, jste součástí společenského života

19.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Pro každého, kdo chce začít s golfem, bydlí v okolí Ostravy nebo chce být členem golfového klubu na jednom z nejhezčích hřišť v České republice, může sáhnout po jedné ze zajímavých nabídek, které jsou pro letošní rok na Ostravici připraveny. A může se jednat třeba jen o zlepšení golfové hry v kombinaci s plánovanou dovolenou nebo obchodní schůzku.

Chcete-li najít místo pro rodinnou dovolenou spojenou s golfem a relaxací, bezpečné místo pro vaše děti nebo klidné místo pro obchodní schůzku, nepřehlédněte nabídku golfového resortu Ostravice.

Ostravice už dávno není jen hřiště, ale kompletní nabídka služeb pro aktivně strávený čas.

Stanete-li se pak členem, můžete čerpat z nepřeberné nabídky služeb a možností, které dnes nejen celý areál nabízí. Čerpat můžete i výhody obchodních partnerů.

 

Nabídka členství:

V nabídce najdete několik typů členství. Můžete se rozhodnout pro roční členství za 3000 korun, pro členství na zkoušku za 27 900, desetileté členství za 50 000 nebo kombinace plného životního členství pro partnery nebo další rodinné příslušníky.

V ročním členství najdete nejen registraci na ČGF, ale také jednu hru na hřišti v Ostravici zdarma a 30 % slevu na další hrací fee, lekci golfu s profesionálním trenérem, 10 žetonů na driving range a hru v pondělí a úterý jen za 645 korun.

Členství na zkoušku vám dá výhody životního člena, které zahrnuje nejen bezplatnou hru na hřišti, ale také třeba bezplatný kurz s profesionálním trenérem.

Získat můžete i desetileté členství s možností změny na plné životní nebo získat členství pro rodinné příslušníky do 15 let zcela zdarma.

Všechny typy členství a výhody naleznete ZDE

 

Více než jen členství a golf

Golf na Ostravici není jen hra, je to i bohatý společenský život a možnost poznat nové přátele. Místo, kam můžete pozvat i své obchodní partnery.

Nejedná se jen o klubové turnaje, využít můžete bohaté nabídky ubytování, konferenčního centra, wellness nebo vlastní restaurace s vyhlášenou kuchyní.

Na Ostravici nemusíte jet jako člen jen za golfem, Golf & Ski Resort je ideálním místem pro vás a vaše obchodní partnery necelých 30 minut jízdy z Ostravy.

Kompletní nabídku resortu Ostravice naleznete ZDE

 

Hřiště, které vás nebude nikdy nudit

Challenge Course na Ostravici je nejen jedno z nejkvalitnějších hřišť v regionu, najdete zde i rozsáhlé tréninkové centrum pod vedením golfového profesionála Adriana Huberta.

O kvalitě hřiště svědčí i pravidelné pořádání turnaje nejvyšší české profesionální tour, rychlé a kvalitní greeny a hřiště, které vás nikdy nebude nudit.

Být součástí golfového života na Ostravici neznamená být jen členem klubu, čerpat můžete nejen výhody obchodních partnerů, ale být mezi lidmi, kteří golf opravdu milují a v rodinné atmosféře.

 

.