Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Pošesté golf pomůže pacientům s poruchou srážlivosti krve

24.07.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

logoStalo se příjemnou tradicí, že v závěru letních prázdnin patří jeden den na mistrovském 18jamkovém hřišti resortu Golf & Spa Kunětická Hora podpoře nadačního fondu AQUAPURA. Golfisté i účastníci golfové akademie se letos sejdou opět, a sice ve středu 30. srpna 2017. Registrace na turnaj i do akademie jsou zahájeny a zájemci se mohou hlásit již dnes.

Výtěžek turnaje je věnován na pomoc pacientům, kteří se léčí s poruchou srážlivosti krve. Letos svojí účastí podpoří dobrou věc také profesionální golfistka Lucie Hinnerová, sportovní komentátor ČT Sport David Pospíšil a trojici známých tváří doplňuje v tomto roce vůbec poprvé také hokejista Jaroslav Bednář.

_DSC4009Charitativní turnaj nadačního fondu AQUAPURA nabízí účastníkům celodenní program včetně turnaje na 18jamkovém mistrovském hřišti. Pro začínající golfisty otevírá golfovou akademii pořádanou pod vedením zkušeného trenéra. Nováčci, kteří se s golfem teprve seznamují, mají tedy možnost nahlédnout do pravidel golfu, osvojí si základy hry, odpalování i patování. Zkušení hráči na turnaji, i začínající golfisté tak společně přispějí na podporu dobré věci prostřednictvím nadačního fondu AQUAPURA.

Registrace je otevřená do 15. srpna 2017, proto neváhejte, a pokud se i Vy chcete zúčastnit, zahrát si turnaj na mistrovském hřišti nebo se naopak od základů seznámit s golfem, přihlaste sebe i své přátele. Podrobnosti k přihláškám jsou k dispozici na www.aquapura.cz.

Koho svojí účastí na charitativním golfovém turnaji podpoříte? Pacienty s tromboembolickou nemocí.

Výtěžek charitativního turnaje bude v závěru programu předán nadačnímu_DSC1769 fondu AQUAPURA, který se sedmým rokem zaměřuje na zvýšení kvality péče poskytované pacientům s poruchami srážlivosti krve. Dovybavuje především hematologická oddělení nemocnic lékařskými přístroji a speciálními laboratorními sety, které napomáhají při monitorování krve pacientů na antikoagulační léčbě. Tromboembolická nemoc patří mezi kardiovaskulární onemocnění, která představují třetí nejčastější příčinu úmrtí v České republice a v dalších rozvinutých zemích. Je způsobena porušením rovnováhy mezi tvorbou a rozpouštěním drobných sraženin v krvi. Projevuje se žilní trombózou, tedy vznikem krevní sraženiny, která se může uvolnit do krevního řečiště a způsobit embolii, jež může skončit až úmrtím. Nejčastěji jsou výskytem trombu postiženy žíly v dolní končetině. Vytvořit se však může také v horních končetinách nebo jinde v žilním systému. Prevencí tromboembolie je zdravý a aktivní styl života s dostatkem pohybu včetně dodržování pitného režimu a vyvarování se obezitě.

Pomáhejte společně s námi a přihlaste se na 6. ročník charitativního golfového turnaje nadačního fondu AQUAPURA. Rezervace jsou možné nejpozději do 15. srpna 2017 prostřednictvím emailu nebo telefonicky: info@aquapura.cz, 724 922 588.

Pro více informací o programu charitativního turnaje navštivte stránky www.aquapura.cz.

Pozvánka_charitativní golfový turnaj NF AQUAPURA 2017