Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Pohoda s Golf Package od UniCredit Bank

21.07.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

S Golf Package mám pádnou omluvu pro svou vášeň. Po celý rok a na celém světě mě chrání před nástrahami, které určitě nejen mne občas golf přináší a navíc hojně šetří moje peníze. Doporučuji, vyzkoušejte jej také. Cesta ke Golf Package je velmi snadná, stačí si pořídit platební kartu u UniCredit Bank.

UniCredit Bank jako jediná na bankovním trhu nabízí golfistům exkluzivní balíček Golf Package. Golf Package nemá časové ani lokální omezení.

POJIŠTĚNÍ

Po celý rok a na celém světě jste díky golfovému pojištění chráněni před důsledky nečekaného zranění spoluhráče způsobené míčkem, holí nebo vozíkem. Pojištění kryje ušlý zisk v případě pracovní neschopnosti.

Golf může být nebezpečný nejen hráčům, ale třeba i karoserii auta nebo oknu klubovny. Zabránit incidentu na golfovém hřišti nelze, a proto jste s Golf Package pojištěni pro případ, kdy míčem nebo holí zasáhnete cizí věc a tím způsobíte škodu na majetku.

S Golf Package máte celosvětově pojištěné golfové vybavení i v případě krádeže. Pojištění se vztahuje také na odcizení z uzamčené kóje a hotelového pokoje, na vloupání do auta nebo krádež při přepravě. Vaše vybavení je chráněno i před dopravní nehodou a živelními událostmi, jako jsou přímý úder blesku, krupobití, pád stromu, záplava nebo povodeň.

Výhody Golf Package oceníte i při cestě do zahraničí. Stalo se Vám, že jste v zahraničí čekali, až Vám letecký přepravce doručí Vaše hole? Zpoždění holí řeší Golf Package proplacením výloh spojených se zapůjčením náhradního vybavení.

Neočekávaně jste se v zahraničí zranili nebo onemocněli a propadlo Vám uhrazené green fee? Golf Package myslí i na toto. Jeho pojištění se vztahuje na úhradu výloh na green fee, pokud bylo zaplaceno ještě před cestou a hráč nemohl hru v zahraničí využít z důvodu hospitalizace zaviněné akutním onemocněním nebo úrazem.

A což teprve zahrát Hole in One, to je událost, ovšem která něco stojí. S kartou Golf Package si můžete dovolit účet za pohoštění v hodnotě 11.111 Kč. Musíte však Hole in One zahrát na oficiálním turnaji hraném podle Pravidel golfu.

SLEVY

A v neposlední řadě, kdo by neměl rád slevy, a což teprve na golfu. Golf Package jich dává hned několik, například u trenéra golfu, člena PGA C. Začátečníky připraví pro získání Osvědčení pro hru na hřišti. Pokročilým hráčům pomůže zdokonalit švih a techniku. A pak už stačí vyrazit na hřiště.

Běžný golfista hraje nejčastěji na domovském hřišti. Ale proč si nevyzkoušet hru na vzdálenějším hřišti a neplatit plné green fee. Golf Package Vám garantuje slevy z green fee na vybraných českých hřištích. Pokud ovšem dáváte přednost hře v zahraničí nebo se chcete jen slunit u moře, využijte slevu z ceny zájezdu s cestovní kanceláři. I k tomu Vám postačí karta Golf Package.

Nejen tyto výhody, ale i další slevy Vám celoročně poskytuje Golf Package.

Pokud jste v mém příběhu nenalezli detailní informace, další informace o Golf Package jsou Vám k dispozici na internetových stránkách UniCredit Bank: http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/karty/partnerske-karty/visa-csa/golf-package.html