Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Pohoda s Golf Package od UniCredit Bank

16.08.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Už mne nic neodradí, s Golf Package mám pádnou omluvu pro svou vášeň. Trénuji, hraji a cestuji se slevou, po celý rok a po celém světě mám platné golfové pojištění. Vše v jednom, prostě pohoda.

JAKÉ VÝHODY VÁM GOLF PACKAGE PŘINÁŠÍ?

 

Víte, že při golfové hře nesete odpovědnost za škodu na zdraví a věci způsobené cizí osobě zásahem golfovým míčkem?
… ujmu na zdraví či věci způsobené cizi osobě golfovým míčkem, holí nebo vozíkem kryje Pojištění odpovědnosti za škodu až do výše 1 000 000 Kč.

Bojíte se vzdálit od svého bagu z důvodu jeho krádeže?
… finanční ztrátu plynoucí z krádeže nebo škody způsobené živelní události či dopravní nehodou na golfových holích, bagu, vozíku a ostatním golfovém vybavení kryje Pojištění golfového vybavení do výše až 100 000 Kč.

Stalo se Vám, že jste v zahraničí čekali, až Vám letecký přepravce doručí Vaše hole? Museli jste si půjčit golfové vybavení v klubu?
… výlohy spojené se zapůjčením nahradního golfového vybavení a úhradu výloh na zaplaceném a nečerpaném green fee kryje Pojištění výloh spojených s nájmem golfového vybavení a Pojištění výloh na úhradu green fee.

Již jste zahráli Hole in One?
… s Golf Package obdržíte 11 111 Kč za každý Hole in One odehraný na oficiálním turnaji hraném podle Pravidel golfu.

Začínáte s golfem? Patříte k pokročilým? Chcete se ve hře zdokonalit?
… slevu z výuky golfu Vám poskytne golfový trenér člen PGA C. Pokročilým hráčům pomůže zdokonalit švih a techniku. Začínáte-li s golfem, pak Vás připraví na získaní golfového handicapu.

Jezdíte rádi za golfem? Uvítáte slevy?
… s Golf Package ušetříte v cestovních kancelářích, e-shopech, restauracích apod.

  Baví Vás hra na hřištích se slevou?
… slevu Vám rádi poskytnou na významných českých golfových hřištích.

 JAKÝM ZPŮSOBEM GOLF PACKAGE FUNGUJE?
Slevy získáte po předloženi identifikační karty Golf Package a platbě platební kartou od UniCredit Bank. Podmínky pro používání identifikační karty Golf Package a další informace o pojištění a výhodách naleznete na www.unicreditbank.cz, sekce občané/karty.

JAKÝM ZPŮSOBEM GOLF PACKAGE ZÍSKÁTE?
Navštivte kteroukoli pobočku UniCredit Bank nebo prostřednictvím webových stránek www.unicreditbank.cz si rezervujte schůzku s osobním bankéřem. Stávající klienti UniCredit Bank si mohou Golf Package zajistit na bezplatné Klientské lince 800 122 221 nebo v kterékoli pobočce banky.

Případné své dotazy můžete zasílat na adresu info@unicreditgroup.cz.