Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Podzimní golf na Říčkovských sjezdovkách

26.09.2017 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Nastává podzim a podzimní golfové hrátky. Už tradičně sem patří extrémní (přírodní) golf v lyžařském areálu na Zakletém v Říčkách v Orlických horách, pořádaný pod záštitou golfových Všudehrálů.

Letošní termín je sobota 7.10. od 9 hod. Připraveno je 18 jamek, na některých z nich budou premiérově i dámská červená odpaliště. Jako obvykle se na vrchol Zakletého putuje po modré sjezdovce, dolů se jde po černé. Jamky jsou dlouhé od 50 do 250 m, cílem je vždy dohrání míčku do vzdálenosti 75 cm od vlajky. Sjezdovky jsou ve středisku připravené na zimu, tedy posečené.

Turnaj – což je česká rarita – je možné sledovat v internetovém přímém přenosu šesti stacionárních kamer ve středisku (http://www.skiricky.cz/cs/on-line-kamery).

Start bude postupný, pořadí a uspořádání flajtů bude zveřejněno na www.vsudehralove.cz a na rickovsky-double.estranky.cz večer před turnajem, tedy v pátek 6.10. (hráči z větších dojezdových vzdáleností půjdou v pozdějších flajtech).

Startovné je 250 Kč, v ceně je občerstvení před turnajem a oběd po hře.

Po obědě je tradiční disciplína Longest-Nearest  spojená s cestou lanovkou na vrchol, ve které se budou golfisté snažit překonat národní rekord Petra Maříka z roku 2015, kdy jednou ranou zahrál míč na 6,4 m od jamky vzdálené 350 m (s převýšením cca 125 m).

Přijeďte tento národní rekord překonat. Přihlašujte se na kryspin@vsudehralove.cz, na spoluhráčích.cz ze Symbiozy Nebeská Rybná nebo na fcb profilu A TOUR Čechy a Polsko.

Více informací zde.

 

říčky 2017