Platforma O2 Golf Adventures má za sebou poslední turnaj sezóny

13.10.2012 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Poslední turnaj letošního roku nemohl být nikde jinde, než v areálu této sérii zaslíbeném. Albatross Golf Resort v obci Vysoký Újezd u Prahy napsal tečku za další úspěšnou sezónou této stále početnější platformy. Jaký byl poslední turnajový den?

Do Vysokého Újezdu dorazilo na poslední hrací den  O2 Golf Adventures 2012 přesně 100 hráčů. Největší konkurence byla v prostřední handicapové kategorii 18,1 – 36, ve které zápolilo 63 jmen.

V ranních hodinách byla nad areálem jasná obloha, ale teploty jen lehce nad nulou. Přesně v osm hodin ráno byly pouhé dva stupně celsia. Slunce se však naposledy snažilo ukázat svoji sílu a nakonec se většina dne hrála v příjemnějších 12 – 15 stupních. Nízké podzimní slunce a lehký mlžný opar nad krajinou měly však neblahý následek na hledání míčků. Nejeden golfista zejména v prvních dvou hodinách turnaje ztratil po odpalu míček z očí. Dráhu letu nebylo vůbec snadné sledovat. „Musíme si všichni pomáhat a pozorovat každý odpal. Víc očí více vidí, ačkoliv už jsme také některý míček ztratili z dohledu. Naštěstí šel ale buď na green, nebo na fairway, takže byl vždy vidět,“ řekl hráč Petr. Ne všichni však měli takové štěstí a řada míčků se nenávratně ztratila.

Na druhé straně mrazivé dopoledne hráčům téměř nevadilo. „Je krásný svěží vzduch, skoro jako na horách. I podzim ke golfu prostě patří a kdo je připraven, není zaskočen,“ tvrdil s úsměvem sympatický Michal, který měl ve výbavě i kulicha. A nebyl rozhodně sám.

Proti zimě pomáhaly bojovat i hostesky na golfových vozítkách, které kromě standardního občerstvení rozlévaly i whiskey. Sortiment se změnil i na tradiční degustační jamce Francouzské restaurace v Obecním domě, kde jako dezert vystřídaly sorbet horké palačinky.

Hráči navíc mohli přímo na hřišti ochutnat i vína od společnosti Dobrá nálada. Už tento malebný název, navíc ve spojení s opravdu vynikajícími víny, skutečně fungoval. Až na tradiční vzteklouny nespokojené se svojí hrou, dobrá nálada mezi hráči skutečně panovala. Nakonec i ti, kteří nervózně metali po nevydařených odpalech hole kole sebe, se v klubovně při slavnostním vyhlášení spokojeně usmívali. Na dva šťastlivce z vložené soutěže Lucky Hole navíc čekal ihned po turnaji let vrtulníkem od společnosti Yellow Point. Prohlédli si tak Albatross z ptačí perspektivy.

Po závěrečném rautu a vyhlášení výsledků si vzal závěrečné slovo jeden ze zakladatelů golfové platformy O2 Golf Adventures Jan Hruška: „Jsem rád, že se poslední letošní turnaj vyvedl, vyšlo nám počasí a dorazila spousta dobrých hráčů. Děkuji všem partnerům a realizačnímu týmu, který připravoval tuto sezónu a těším se s vámi na shledání u té příští.“

Ano, pomalu začínají golfové prázdniny, ale organizátoři již připravují příští ročník. V případě, že se i Vy, nebo Vaše firma, chce účastnit těchto zajímavých turnajů, kontaktujte Lucii Pavlíkovou (lucie.pavlikova@o2golfadventures.cz, tel. 602 295 259 ) z pořádající agentury Stratex Communication.

Zahrajete si na skvělých hřištích, užijete si doprovodný program a získáte nové obchodní i osobní kontakty. Na viděnou na golfu!

Stupně vítězů

Kategorie 37 – 54
1.      Martin Švorčík
2.      Patrick Müller
3.      Anna Linhartová

Kategorie 18,1 – 36
1.      Jan Kubín
2.      MartinVrána
3.      Monika Jindrová

Kategorie 0 – 18
1.      Radek Ježdík
2.      Zdeněk Hlinský
3.      Petr Vaculčiak

Vložené soutěže
Longest drive:
muži – Adam Křikava
ženy- Anna Linhartová

Nearest to pin:
Ladislav Haškovec

Super nearest to pin:
Petr Lehký