CZ Golf do roku 2014 nově, s mnoha výhodami a věrnostním programem

04.11.2013 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golfový klub Milovice, Telč, Terasy Ústí nad Labem, Golf Club Marína Praha a Prácheňský golfový klub –  všechny tyto golfové kluby hrají v barvách CZ Golfu. 5 golfových klubů, to je golfová extraliga s jednotnou cenovou politikou a společnými výhodami pro všechny hráče CZ Golfu.

A právě tyto shody plánuje CZ Golf v následující sezóně 2014 dobře mířeným servisem proměňovat ve výhody a výsledné body navíc pro své klubové hráče. „Důvěru, kterou do nás naši členové klubů vložili, je potřeba opětovat. Je přirozené, že hráč očekává zvyšující se kvalitu svého hřiště, zároveň se ovšem v dnešní době neobejde bez dalších doplňkových služeb, které z jeho členství v klubu vytvoří plnohodnotnou službu,“ nastiňuje podstatu nabídky pro rok 2014 obchodní ředitel CZ Golfu Tomáš Přikryl.

Proč se stát členem některého z klubů CZ Golfu

CZ Golf jako jediný provozovatel pěti golfových areálů v České republice nabízí i v roce 2014 svým členům s uhrazeným hracím poplatkem neomezenou hru zdarma nejen na všech svých hřištích v ČR, ale také na rakouském hřišti ve Waidhofenu. Stejně tak jako v jiných sportech, je i u golfu klíčem k úspěchu trénink. Každý člen má proto možnost zdokonalit svůj styl s trenérem za zvýhodněnou cenu, koupit tréninkové míče s 50% slevou nebo zamířit na tréninkové plochy na pražském Rohanském ostrově zdarma.

Pro své řádné členy připravil CZ Golf příjemnou novinku. Řádný člen klubu (člen s uhrazeným doživotním vstupním poplatkem) má možnost si na jakékoliv hřiště CZ Golfu pozvat do svého flajtu hosta s 50% slevou na hrací FEE. Člen klubu může jiné hráče hostit neomezeně, nicméně každý takový host má stanovený mantinel celkového počtu her, ke kterým může být kterýmkoliv členem CZ Golfu přizván.  Novým zájemcům o řádné členství doporučuje CZ Golf kontaktovat manažera hřiště. Hrací poplatek řádného člena pro rok 2014 zůstal při platbě do 31. ledna 2014 nezměněn a činí 12.500 Kč.

Oblíbenou verzí členství je tzv. Tříleté členství s hracím poplatkem 14.000 Kč. I zde je hráč povinen uhradit jednorázový vstupní poplatek. Noví členové ovšem mohou využít výhody prvního tahu a nechat si tento vstupní poplatek ponížit podle částky, kterou hráč utratil za hrací FEE v roce 2013. Přesné informace o této výhodné rošádě poskytne hráči manažer resortu. Tříletý člen má nově od 1. listopadu stejně jako řádný člen možnost si do svého flajtu pozvat hosta, který pak uhradí FEE se slevou 25 %.

V nabídce CZ Golfu pro rok 2014 přibylo nové základní členství s názvem Basic CZG za 3.490 Kč. Toto členství umožňuje hráči nákup FEE za výhodnější ceny a zachovává všechny výhody cenově zvýhodněných služeb, jako například trenérů či tréninkových míčů. Novinkou v novém roce je rovněž zvýhodněné členství pro studenty do 26 let.

Nový věrnostní program

Natankuj benzín, sbírej body; leť na dovolenou, sbírej míle. V tomto duchu představuje CZ Golf nový věrnostní program, který svým členům v roce 2014 nabízí sbírat virtuální mince – CZGáče.  CZGáči bude každý člen odměněn při nákupu vybraných služeb, ale také například při objednávce FEE na jakékoliv hřiště v České republice prostřednictvím portálu TeeTime. Portál TeeTime vstupuje na trh s přímým prodejem hracích FEE a CZ Golf využívá této skutečnosti, aby svým členům nabídl možnost hrát za atraktivních podmínek i na jiných hřištích.

„Každý golfový hráč má občas chuť zahrát si na jiném než na svém hřišti. CZ Golf touto cestou nabízí svým členům jistotu výhodného nákupu FEE oceněného navíc tzv. CZGáči, které může člen následně využít na nákup jiných služeb na hřištích CZGolfu,“ vysvětluje záměr věrnostního programu Tomáš Přikryl. „Stav svého konta budou moci naši členové sledovat ve svém profilu na portálu TeeTime, stejně tak jako aktuální nabídku cen hřišť v České republice. Jedná se tak o komplexní nabídku výhod našim členům.“

CZ Golf Tour – 10 her, které si rádi zahrajete

CZ Golf Tour, to je hřiště v té nejlepší kondici, připravené pro turnaj rozhodčím I. třídy Vítězslavem Štroufem, který již dříve pro CZ Golf připravoval například mezinárodní turnaj Faldo Series; forecaddies začleněné tak, aby bylo dodrženo tempo hry; zvýhodněná cenová nabídka na ubytování v partnerských hotelech pro hráče z přespolních klubů nebo také course management den před turnajem. CZ Golf nabízí svým členům kvalitní sportovní seriál, ve kterém mají možnost soutěžit jednotlivé kluby mezi sebou, stejně tak jako jednotlivci s rozdílným HCP, ale i hráči z cizích klubů. Vyberete-li si CZ Golf Tour jako svůj hlavní sezonní turnaj, členství v některém z klubů CZ Golfu se Vám rozhodně vyplatí.

Kdy zaplatit hrací poplatky

S platbou hracích poplatků neváhejte. Stejně jako loňskou sezónu odměňuje CZ Golf své členy za včasnou platbu. Platbou v listopadu získáte dvě přenosné hrací FEE na kterékoliv hřiště CZ Golfu, které můžete darovat svým známým či kolegům v práci. Navíc máte jistotu, že jakákoliv další nabídka platná pro nákup členství v dalších měsících bude platná i pro Vás. Včasnou platbou hracích poplatků získáte ještě více svých výhod.

CZ Golf děkuje všem svým členům, kteří již uhradili hrací poplatky na rok 2014 v říjnovém měsíci. Vaší důvěry si velice vážíme!

 

.