Pan Luděk Plachký – vítěz Golf.cz Open Tour Morava!

06.10.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek

Závěr čtyřicátého týdne byl na Moravě ve znamení golfu. Od čtvrtka do soboty se hráli poslední turnaje Golf.cz Open Tour Morava, které rozhodly o celkovém vítězi, kterým se stal pan Luděk Plachký. Vítěz si odvezl golfový trenažér Golf Mobile v hodnotě 40.000,-, dále pak poukaz na fitting holí od Golf Profi, knihu Zápas od vydavatelství Jota, či pivní balíček zahraničních piv z Pivní Mozaiky. Ostatní umístěný si odvezli například hodinky Garmin, golfové bundy, vesty či trička.

Sérii tří turnajů jsme odstartovali na Ostravici, nad kterou se celé ráno vznášel jediný dešťový oblak, který ne a ne odejít. Proto první dvě hodiny turnaje propršely. Poté co déšť se ale objevila taková mlha, že bohužel hra musela být po 9 jamkách ukončena. Vyhodnocení hry tedy bylo spočítáno pouze z 9 jamek. Vítězkou kategorie HCP 54-30,1 se stala paní Studničková, kategorii HCP 30-18,1 vyhrál pan Doležel Zdeněk a vítězem kategorie 18-0 se stal pan Sukeník Pavel.
Celkové výsledky 2.10.2014

V pátek jsme se potom přesunuly na Čeladnou. Počasí nám pořád nepřálo a tak místo new course se hrálo hřiště European Tour, tj. druhá devítka New Course a druhá devítka Old Course. Hřiště bylo sice mírně podmáčené, ale i přesto hráči zahráli hezké výsledky. Tentokrát se hrálo je ve dvou hracích kategoriích – v kategorii 54-18,1 zvítězil pan Koběluš s 37 stablefordy a v kategorii 18-0 pak pan Kučera Martin.
Celkové výsledky 3.10.2014

Závěrečný den se hrál turnaj na Čeladné na Old Course. Na turnaji se sešlo poměrně dost hráčů, hlavně ti, co vévodí tabulce průběžných výsledků. Počasí bylo proměnlivé, první devítka se vyvedla ale na druhé již začalo opět trochu pršet. Hráči se mohli občerstvit portským vínem, které rozlévaly usměvavé hostesky. Vítězem kategorie 54-18,1 se stal pan Libor Vašek a v kategorii 18-0 zvítězil pan Štěpán Pulkrábek.