Novinky (nejen) na hřišti v Mladé Boleslavi

28.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky, PR článek
A A A

Byli jste si již letos zahrát v Mladé Boleslavi? Říkáte, že ne? Hřiště a klubové zázemí od loňské sezóny prošlo několika zásadními změnami.

Většina z nás, co už hráli někdy Mladou Boleslav si jistě vzpomenou na jamku č. 9, která vede ke klubovně a na její out na pravé straně (ideální pro praváky, kteří šlajzují). Out sice nezmizel, ale vyvýšil se. Pravá strana se zavezla a vznikl mírný hrb, který jednak bude chránit hráče na jamce č. 1, a také občas zabrání zahrání outu.

Novinkou na hřišti je však nový ostrovní green na 18. jamce. Jamka nezměnila svojí délku a ani hodnotu paru, ale již není tak odpočinkovou jamkou. Kolem celého greenu je voda (a ne málo) a tak si ti největší paliči musí být jistí svou ranou a nebo jít na jistotu před vodu a chippovat do greenu, jako všichni ostatní.

Nejzásadnější změnou si prošla klubovna, ke které přibyla i ubytovací kapacita a rozšířila se restaurace. Celou zimu se pracovalo a již nyní je možnost se ubytovat v novém hotelu Sand Martin s kapacitou 40 moderních a útulných pokojů. Všechny pokoje mají výhled na hřiště. Hosté mohou využít 13 jednolůžkových pokojů, zbývajících 27 pokojů je dvoulůžkových. Malou zvláštností jsou 4 pokoje na obou koncích hotelu. Tyto pokoje jsou rozděleny na dvě samostatné jednotky s vlastním vchodem ke svým dvěma pokojům, takže je to ideální možnost pro rodinu s dětmi, kde budou mít více soukromí. Tyto pokoje disponují jak vanou, tak i sprchovým koutem. Ostatní pokoje mají buď vany (11 pokojů) či sprchové kouty.

Hřiště mělo vždy wellness centrum, které projde během léta modernizací, které přispěje k rozšířením služeb a komfortu pro hosty hotelu, golfisty i běžné návštěvníky.

V průběhu července se můžete těšit na golfové balíčky s ubytováním.

Více informací na:
tel. číslo: +420 739 456 992
e-mail: golf@golfmladaboleslav.cz
www: http://www.golfmladaboleslav.cz/