Nová klubovna v Olomouci v plném provozu

14.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Několik týdnů po otevření zbrusu nové klubovny, o které jsme vás podrobně informovali na stránkách Golf.cz začátkem července (http://www.golf.cz/pr-clanek/golf-resort-olomouc-otevrel-novou-klubovnu/) je v Golf Resortu Olomouc živo. Na výborně připraveném hřišti proběhly první firemní, klubové a oficiální turnaje ČGF. Luxusně vybavené hotelové pokoje a apartmány se naplňují prvními návštěvníky, zejména skupinky golfových turistů, ale i hosté na služebních cestách na Olomoucku rádi využívají možnosti ubytování v nádherném a uklidňujícím prostředí golfového resortu. Již za 1.800 Kč včetně bohaté snídaně se zde můžete ubytovat v dvoulůžkovém pokoji s unikátním výhledem na Olomouc a jeho okolí. Golf Resort Olomouc připravil pro svoje hosty výhodné balíčky, které kombinují pobyt v resortu s golfem. Vybírat si mohou hned z několika balíčků, které nabízí až 50% slevu na objednané služby.
Cílem resortu je maximální spokojenost zákazníků, vedení hotelu rádo svým zákazníkům „ušije“ balíček na míru.

Seminární místnost s kompletně vybavenou audiovizuální technikou využívají firmy pro skupiny od 15 do 80 účastníků. V září zde očekávají ve slavnostně nazdobených prostorách první svatebčany, netradiční golfové prostory lákají pro uspořádání svatebního obřadu a hostiny i mladé „negolfistické“ páry.

Nejen golfisté si v nové prostorné restauraci pochvalují pestrý jídelníček a zejména denní menu za „přátelských“ 99 Kč. O víkendech zde nabízejí např. sushi, grilovaná vepřová kolena podávaných formou „All You Can Eat“, nebo steakové speciality.

Přijeďte se do nového Golf Resortu Olomouc podívat, rozhodně nebudete litovat.

www.golf-olomouc.cz