ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Neuvěřitelná nabídka Golfového Clubu Best Golf Blue Sky

22.03.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

bsNeuvěřitelná nabídka Golfového Clubu Bestgolf Blue Sky – členský poplatek 2.500,-Kč/pro rok 2010 a možnost hry ZDARMA až na 4 hřištích

Pro letošní rok přichází GCBBS s neuvěřitelnou nabídkou pro golfisty a přináší cenovou revoluci. Je členství v Golfovém klubu Besgolf Blue Sky, kdy za cenu 2500,-Kč/rok je možné si zahrát až na 4 hřištích ZDARMA. Jedná se o hřiště:

Golf Club Ještěd

Golf Club Paradise

Golf Club Grabštejn

Golf Club Terezín

Ptáte se, jak je to možné? Na každém hřišti je zajištěn určitý počet hracích míst na den, které mohou členové čerpat. Nechceme kopírovat konkurenční golfové kluby, rozhodli jsme se jít opačnou cestou, ale pokud se koncept osvědčí, budeme portfolio hřišť rozšiřovat. Kromě možnosti hry ZDARMA na vybraných hřištích mohou členové GCBBS dále využívat řadu domluvených reciprocit s ostatními hřišti a kluby. Dále mohou využít 15% slevu při nákupu golfového vybavení na bestgolf.cz. A navíc, vstup do klubu je pouhopouhá 1 koruna česká. A k tomu je to tak jednoduché, stačí si stáhnout přihlášku z webových stránek, vyplnit a zaslat emailem. Dětem a studentům poskytujeme slevu. Podrobné informace, jak se stát členem a pravidla pro využití herních míst naleznete na www.bestgolf.cz v sekci Golfový klub.

www.bestgolf.cz

Počet přečtení: 3 266
Komentáře
TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017