NEJEN PRO UNAVENÉ SPORTOVCE!

01.08.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Praktickými dárky pro ty, kteří si rádi zasportují a občas se tak nevyhnou namožení nebo zranění, mohou být účinná konopná mazání od české značky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp.

OLYMPUS DIGITAL CAMERATato značka vyrábí speciálně na pohybový aparát dvě mazání: CutisHelp MENTOLEN a CutisHelp DOLOR-END. Oba přípravky obsahují patentově chráněný olej, extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí, s vynikajícími protizánětlivými, protialergickými a regeneračními vlastnostmi.

MENTOLEN je určen pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu a má výrazný chladivý efekt. Je možné jej používat i k lokálním masážím a jako účinný doplněk péče v případě sportovních aktivit i jakékoli nadměrné fyzické zátěže. Kromě již zmíněného extrahovaného konopného oleje, obsahuje chladivou a osvěžující mátu peprnou (Mentha piperita).

DOLOR-END je vysoce účinný přípravek při akutním i chronickém zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu. Komplex bioaktivních látek proniká skrze kůži přímo na místo postižení, kde přispívá ke zklidnění, podporuje regeneraci tkání a napomáhá k odstranění bolesti. S výtažkem kadidlovníku pilovitého (Boswellia serrata), jež je prokázaným antiflogistikem.

Přípravky konopné zdravotní kosmetiky CutisHelp zakoupíte je výhradně v síti lékáren. Více na: www.CutisHelp.cz