ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Navštivte Golf Indoor Step – největší indoor v ČR

18.12.2012 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Letos Vás v Golf indooru Step čeká nově upravený golf bar . Posezení je pohodlnější a nabídka se rozšířila o zapečené panini, pizzu,  fresh džusy nebo snídaně. Nová restaurace nabízí zajímavý výběr všech druhů jídel.

Probíhá několik golfových tour a to ve dny středa, čtvrtek, pátek, sobota a neděle. Hraje se již druhý ročník Mistrovství republiky na aboutGolf simulátorech. Novinkou jsou sobotní dětské turnaje.

Vyzkoušet můžete ojedinělý simulátor SimSurround – trojrozměrný, širokoúhlý simulátor, jediný v ČR nabízí dokonalý zážitek ze hry. Čeká Vás dalších 8 simulátorů a dvoupatrový driving range a zcela nový profilovaný putting.

Staňte se členy Golf Clubu  STEP a získejte řadu výhod včetně  vstupu  zdarma do Golf indooru STEP. V případě ročního členství v Golf Clubu Step také získáte zajímavé slevy v Golf indooru Step a v létě u řady partnerských hřišť. Veškeré informace, novinky a akce naleznete na www.golfindoorstep.cz či www.golfclubstep.cz

Počet přečtení: 2 780
Komentáře
 • Yamic napsal:

  Chodim do Stepu 2x tydne. Obrovskou vyhodou je dlouhy Driving range, kdy na rozdil od paleni do site pred sebou vidite trajektorii micku. Oslovilo mne jednorazove vstupne, coz je vyhodne drilovani a pro analyzu svihu, kdy nemusite odpalovat micky abyste stihli hodinu a nebo doplaceli za dalsi. Zato se platí micky. Parkovani je zdarma, i kdyz ve vecernich hodinach je parking temer plny diky dalsim sportovnim aktivitam sportovniho centra.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017