Nabídka členství v CZ Golfu pro rok 2015

09.10.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Již před pěti týdny byla na resortech CZ Golf zahájena sezóna 2015. Déle než jeden měsíc tak máte možnost využívat novinek, které CZ Golf na novou sezónu připravil.

CZ Golf přichází s nabídkou členství na sezónu 2015 jako jeden z prvních. Největším bonusem pro ty, kdo se stanou členy již nyní, je možnost využívat celé řady členských výhod ještě v sezóně 2014 až do konce roku 2015.

Členství v CZ Golf neznamená hru pouze na jednom hřišti – CZ Golf nabízí pět špičkových golfových resortů s jedním tréninkovým areálem v centru Prahy. Tradiční links v Benátkách nad Jizerou, moderní osmnáctka v Ústí nad Labem, sportovní výzva v Písku, golf v romantické krajině Telče nebo rakouský, přesto snadno dostupný Waidhofen – je jen na Vás, který resort navštívíte. Celkem na Vás čeká 109 jamek té nejvyšší kvality.

Členství u CZ Golfu se neomezuje pouze na hru na 109 jamkách prvotřídní kvality. Na resortech probíhá pravý klubový život. Členů si opravdu vážíme a připravujeme pro ně nejrůznější bonusy a výhody – od zvýhodněné ceny na tréninkové míče či lekce s trenéry přes výhody při organizaci MINI turnajů až po exkluzivní klubové akce, jako je prestižní CZ Golf Masters.

Ceny členství pro rok 2015 se nemění. Základní členství na Rohanském ostrově získáte již za 2 490 Kč, Basic členství v CZ Golfu za 3 490 Kč, pokud si nepřejete být registrováni v ČGF, cenu Vám snížíme ještě o 200 Kč. Oblíbené tříleté členství pak pořídíte za 5 000 Kč a hru na pěti hřištích za roční hrací poplatek 14 000 korun. Více informací a kompletní nabídku členství naleznete ZDE.

Pro začínající golfisty, kteří se ještě necítí na to být registrovanými hráči a držiteli HCP, je připravena nabídka Prvočlenství. Za zvýhodněnou cenu 9 000 Kč nakouknete do světa velkého golfu, přitom můžete čerpat všechny benefity členství v CZ Golfu jako ostatní členi. Prostřednictvím Prvočlenství, které nepřímo navazuje na začátečnický balíček Jdu na golf! , tak můžete nezávazně a za zvýhodněnou cenu vyzkoušet výhody plnohodnotného členství v golfovém klubu. Ve své první golfové sezóně i bez HCP a registrace zažijete klubovou atmosféru a své první turnaje a poté se můžete rozhodnout, zda se jako rekreační hráč budete golfem jen bavit nebo půjdete dál cestou sportovního golfu.