Golf.cz Tour na Zbraslavi

13.06.2014 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky, PR článek
A A A

Ve čtvrtek 12.6. proběhl druhý turnaj Golf.cz Tour na Zbraslavi. Ač meteorologové celý týden hrozili bouřkami a kroupami, počasí se opět vydařilo a bylo velmi příjemně. Zbraslavské hřiště bylo ve velmi dobré kondici a tak se hráči měli na co těšit. Jediné, co mohlo hráče potrápit, byly rychlé greeny, které svým tvarováním nejsou typickými českými plackami a pokud míček neumístíte dobře, potrápí vás green celkem slušně.

Pojďme ale hezky od začátku. Od osmi hodin na hráče čekaly hostesky u registrace a v restauraci byla připravena snídaně. Venku před terasou byla připravená závěsná postel od partnera Hangingbeds, na kterou lákaly slečny Pink Caddy, aby se s nimi pánové vyfotili. V půl desáté byl turnaj oficiálně zahájen a zástupce z jednotlivých flightů si došel vylosovat jamku, ze které bude flight startovat a také převzal scorecard pro svůj flight. Po zahájení se hráči rozprchli na jednotlivé jamky a v deset mohl být turnaj odstartován.

Během hry na hráče čekalo několik vložených soutěží od longest drive, přes super nearest to the pin, až po Vychlazenou jamku, na které „stačilo“ zahrát birdie a hráč si odnesl vynikající pivní speciály z Pivní Mozaiky. Na této jamce uspěli dva hráči. Na 18. jamce byla vyhlášena soutěž hole in one o krásného veterána značky Mustang, který byl dovezen z USA a v ČR upraven a zkrášlen firmou Kloado Mustang. Během hry mohli hráči ochutnat vína od společnosti Silvita či vynikající catering od společnosti Abaris (jejich pověstné krevetky byly báječné).

Po obejití všech jamek na hráče čekal raut a poslední vložená soutěž trouble shot, kde mohli přispět každou svou ranou (1 rána=25,-Kč) na Nadační Fond Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem resp. dospívajícím a jejich zařazením zpět do společnosti. Hráči hojně přispívali a vybralo se 2 235,-Kč. Děkujeme moc!

Ceny vítězům předávali jednatel společnosti Tayllor&Cox Radek Nedvěd a finalistka Miss ČR a Miss Golf Simona Dvořáková.

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Marek Maurer
2. místo – Riccardo Lucque
3. místo – Petr Makovský
4. místo – Petr Bartoň
5. místo – Jiří Slunečko


Kategorie HCP 18,1 – 36:

1. místo – Martin Matiaško
2. místo – Ivan Vala
3. místo – Ivana Hrehová
4. místo – Daria Paggio
5. místo – Ivo Skála

 

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Lucie Němečková
2. místo – Petr Halva
3. místo – Zdeněk Skýpala
4. místo – Michal Kurzweil
5. místo – Zuzana Honzíková

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Ivo Skála
Longest drive ženy: Lenka Love
Nearest to the pin: Jan Krejčí (350 cm od jamky)
Vychlazená jamka: Martin Potočný, David Korbut
Trouble shot: Wanda Vorlová

 

.