Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Na golfovou top sezónu láka i Fashion Arena

10.08.2016 | PR | publikováno v rubrice PR článek
A A A

OLYMPUS DIGITAL CAMERAFashion Arena Prague Outlet nabízí výběr z více než 200 světových značek s 30 – 70 % slevami každý den. Na své si tam přijdou i fanoušci golfu, pro které je v nabídce golfový bag, vhodná obuv či mnoho variací polo triček, bez kterých si golf už ani nedovedeme představit.

Ačkoliv se to mnohým pozorovatelům nezdá, golf je fyzicky velmi náročný sport a to jak z hlediska dne stráveného chozením po greenu, tak pro velmi specifické pohyby, které musí být trénovány neustále dokola k dosažení správného odpalu.

Na to vše potřebují golfisti oblečení pohodlné, ale zároveň 100% funkční. Z hlediska odvodu potu, odolnosti a pohodlnosti či u kšiltů a slunečních brýlí ochrany před sluncem, musí být všechny součásti golfového outfitu bezchybné. Kvalita outfitu, kterou si tyto vysoké nároky žádají, má svou cenu. Naštěstí i oblečení a výbavu vhodné pro golf najdete v outletovém centru Fashion Arena, kde najdete zboží světových značek, prvotřídní kvality a za výhodné ceny.

Pohodlné boty, ve kterých budou vaše nohy jako v bavlnce po celý den, určitě pořídíte u značky ECCO, která se pyšní právě produkcí pohodlné obuvi s důrazem na její správnou funkčnost. Muži budou vždy v pohodlí a přitom elegantní v bavlněném polotričku s límečkem. Bavlna je skvělý materiál a už je na vás, jakou barvu a ve kterém butiku si vyberete svého favorita. Polo trička můžete zakoupit od Benettonu, Peak Performance či Lacoste.

A čím doplnit tričko?

Řídit se dá počasím. V buticích Fashion Areny seženete lehké letní kalhoty, kraťasy či pro ženy pohodlné sukně, které dokonale padnou a skvěle na golf poslouží. Nabídka vás zaujme třeba u značek Timeout či Helly Hansen. Na pozdní odpoledne či brzký večer se ideálně připravíte lehkým svetříkem. Ten pořídíte nejen v Lacoste.

No a samozřejmě nesmí ve výbavě každého golfisty či golfistky chybět sluneční brýle a vhodná pokrývka hlavy. Ve Fashion Areně lehce seženete sluneční brýle, klobouky či stylové sportovní kšiltovky, se kterými půjdou vaše odpaly samy.