Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mišo Dúha – Novinky

04.11.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Co má nového Mišo Dúha? Jak se mu dařilo přes sezonu, jaké novinky pro Vás připravuje, kde všude můžete vidět jeho díla, Vám prozradíme v rozhovoru s Mišem.

Miša Dúhu představovat nemusíme, jak v uměleckých tak i v golfových kruzích je hodně známý. Nepřehlédnutelný, vždy usměvavý absolutní profesionál.

S jeho golfovou tvorbou se můžete potkávat od roku 2007 v  golfových časopisech, na výstavách po celé České republice, Slovensku, Rakousku nebo i v Thajsku a v neposlední řadě i na stránkách www.golf.cz, kde si můžete objednat jeho grafické listy. (www.golf.cz/misoduha)

Specialitkou autora je příprava obrazů na objednávku. Pro Miša je to pokaždé výzva. Jedním z prvních obrazů byl vytvořený obraz pro M.A Jimeneze. Inspirací obrazů byla jeho nezapomenutelná rána o zeď na 17.té jamce St. Andrews 2010. Obraz byl věnovaný Miguelovi na Czech Golf open 2010 v Čeladné.

Autor se může chlubit tvorbou obrazů pro Ivana Lendla, Bretta Brasiera nebo radu podnikatelů – vášnivých golfistů a dalších známých osobností ze světa showbyznysu a byznysu.

Co má Mišo Dúha nové, jak se mu dařilo a na co se můžete těšit?  Miša vyzpovídala naše redakce.

Redakce: Jak probíhala Vaše tvorba počas sezony, co můžete našim čtenářům nabídnout?

Mišo Dúha: Celý september boli vystavené moje obrazy v GC Welten Bac na juhu Slovenska. Výstava bola ukončená dernierou spojenou s golfovým turnajom „MISO DUHA GOLF PAINTINGS CUP“ formátu texas scramble (texas bol hlavne preto, aby sme sa na golfe viac bavili a menej „súťažili“), víťazi jednotlivých kategórií si odniesli moje grafické listy a účastníci dostali upomienkové tričká s potiskom. Pôvodne to mal byť len malý turnaj pre najbližších golfových kamarátov, ale nakoniec hlavný organizátor p. Štefan Červenka so svojím teamom pripravili veľkú akciu, na ktorej sa zúčastnilo viac ako 70 hráčov. Príjemná partia ľudí, skvelé prostredie a k tomu pohodový golf s mojimi obrazmi…  paradna akcia.

Ďalšou příjemnou udalosťou bolo pozvanie s možnosťou vystavovať  v priestoroch Bratislavskej pobočky spoločnosti KPMG, vyznamného podporovateľa golfu (jeden zo sponzorov P. Michelsona). Predajná výstava potrvá od 5.11. do konca roka 2012.

Redakce: Doposlechli jsme se o Vaší spolupráci na projektu Trener golfu.cz, jak to probíhalo ?

Mišo Dúha: Spolupráca stále „beží“. Ide o zaujímavý projekt pre golfovú akadémiu profesionálneho trénera Jiřiho  Daněka, ktorý ma oslovil s prípravou a vytvorením kolekcie obrazkov na upomienkových darčekových certifikátoch pre nových držiteľov „Zelených Kariet“ získaných v jeho golfovej akademii.

Redakce: Jak jste na tom s tvorbou obrazů na objednávku?

Mišo Dúha: Maloval som niekoľko obrazov na objednávku pre svojich klientov, vášnivých golfistov, pri priležitosti ich životného jubilea.

Redakce: A co grafické listy, máte pro nás připravené novinky?

Mišo Dúha: Kolekcia grafických listov je rozšírená o nových 6 motívov. Celkový počet obrázkov vydávaných na grafických listoch sa tak tento rok rozšíril už na 21.

Grafické listy můžete najít v našem e-shopu (www.golf.cz/misoduha) nebo si je můžete prohlédnout na stálé výstavě v penzionu „U JILMU“ hned u hřiště v Cihelnách. Mišo Dúha si pochvaluje pohodové prostředí, skvělou kuchyni a oddechovou hru v Cihelnách a Sokolově.

V prostorech indooru v Pardubicích je od 1.11. 2012 rovněž prodejní výstava části grafických listů způsobem „cash&carry“. Vtipně řešené 6-jamkové hřiště v prostorech bývalého protiatomového krytu je skvělou výzvou na zimní trénink krátké hry (na jeho zdolání vám bude stačit SW a putter) a k tomu posezení při skleničce dobrého vína spolu s obrázky dává skvělý předpoklad příjemně strávených dlouhých zimních večerů. Více na www.indoor-atomik.cz.

Mimo jiných turnajů jsme měli to potěšení z jeho účasti i na naší uzavřené Golf.cz tour.

Mišo Dúha: Zúčastnil som sa turnaja Golf.cz tour 2012 na Černém Mostu,  spolu s příjemnou squadrou spoluhráčov a zohranému teamu organizátora sme si užili vtipný deň a skvelý turnaj. Môj vysledok bol adekvátny dlhej pauze bez tréningu, ale potešenie z hry som nestratil…

Redakce: Jaké máte plány do budoucna?

Mišo Dúha: V súčasnosti, okrem maľovania a ilustrovania, pracujem na rozbehnutí kreatívneho shopu DUHAStudio, www.facebook.com/DUHAStudio, kde chceme s kolegami po 16tich rokoch strávených v reklamných agentúrach, ponúkať vlastným klientom svoje služby „koncepčného kreatívneho myslenia“ pri tvorbe ich reklamy.