MINI turnaj – zábavný, soukromý, na míru

07.08.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Znáte to. Chcete skupinu svých kamarádů a přátel překvapit a udělat jim radost nějakou společnou akcí. Výlet za zábavou? Posezení v restauraci u dobré večeře? A co takhle Vaší partičku pozvat na vlastní golfový turnaj.

Díky nové nabídce společnosti CZ Golf se můžete snadno a jednoduše stát organizátorem Vašeho vlastního golfové turnaje. Od července 2014 figuruje v nabídce MINI turnaj – golfový turnaj pro Vaší uzavřenou společnost minimálně 4 hráčů, tedy stačí se domluvit s dalšími třemi kamarády a můžete zažít zábavný den na resortech CZ Golf  během Vašeho vlastního MINI turnaje.

Na čtyřech resortech napříč celou Českou republikou si můžete nechat připravit turnaj podle Vašeho přání. Chcete si vyzkoušet malebný resort v Písku, moderní osmnáctku v Ústí nad Labem, tradiční Benátky nad Jizerou nebo elegantní resort v Telči – dějiště špičkového klání Faldo Series Czech Championship – všechny resorty jsou připraveny splnit Vaše požadavky.

Díky spolupráci s automobilkou MINI dostávají turnaje zajímavý nádech a ti nejlepší z účastníků turnajů mohou vyhrát zapůjčení vozu MINI s plnou nádrží na víkend.

 

Ve standardním turnajovém balíčku připravíme před turnajem startovní listinu na míru Vašim požadavků a vytvoříme individualizované score karty pro Vaší golfovou partičku. Samozřejmě je na recepci nachystaná svačina do bagu. Na prvním odpališti se s Vámi přivítá manažer resortu, který Váš turnaj také slavnostně odstartuje. Po hře na Vás čeká oběd v resortní restauraci, mezitím recepce zpracuje výsledky Vašeho turnaje a připraví cenu pro vítěze. Na závěr Vašeho skvělého dne na golfu vyhlásíme výsledky, ti nejlepší z Vás se potom zúčastní slosování o MINI na víkend. Nic neřešíte, pouze si ve svém kalendáři zarezervujte čas a o nic se nestaráte, kompletní organizaci turnaje provedeme za Vás.

Možná budete překvapeni, jak výhodně se můžete stát promotérem vlastního turnaje. Pokud si zvolíte méně exponované časy, za nejmenší možný turnaj pro 4 hráče zaplatíte pouze 3200 Kč. MINI turnaj například pro 7 hráčů o víkendech a ve špičkách vás vyjde na 6990 Kč. Tyto ceny pochopitelně obsahují všechny služby uvedené v turnajovém balíčku. Kompletní informace o cenách naleznete zde.

Navíc pro prvních 500 hráčů máme připravenou pozornost od partnera MINI turnajů ve formě ochutnávky pravé skotské whisky Glennfiddich před hrou.

Uspořádejte si na hřištích CZ Golf MINI turnaj – zábavný, soukromý a na míru.