Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Luxus a pohodlí pod jednou střechou

28.09.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Proč chodit ke kováříčkovi, když můžete jít ke kováři – tenhle bonmot, který znali už naši předkové, platí stále. A tak pokud chcete mít byt vybavený skutečně špičkovými technologiemi, obracejte se na ty z nejpovolanějších. Na našem trhu mezi ně rozhodně patří společnost KD Elektronika, která k nám dováží výrobky značek Bang & Olufsen, Kaleidescape a Lutron.

Příznivci kvalitního zvuku a obrazu luxusní designovou elektroniku Bang & Olufsen dobře znají. Nabídka této značky sahá od BeoTime, malého budíku ve tvaru flétny, až po obrovitou televizi BeoVision 4 s úctyhodnou úhlopříčkou 262 centimetrů. Mezi tím najdete řadu reproduktorů zajímavých tvarů a přiměřeně velkých televizorů, které se svou velikostí hodí k různým účelům a do každého bytu. Vybírat se dá nejen z mnoha barevných provedení (ano, vaše televize může být dokonce i zlatá), ale i z různých formátů. Pokud máte radši čtverce než obdélníky, nabídnou vám v Bang & Olufsen televizi BeoVision 10 ve dvou úhlopříčkách – 40 a 46 palců.

Značka Bang & Olufsen je zkrátka nejen synonymem pro elegantní design, ale i pro špičkovou techno>logii s mnoha patenty v oblasti zpracování zvuku a obrazu.

To, že si s dánskou elektronikou Bang & Olufsen skvěle notuje americká značka Kaleidescape, jistě potěší filmové fajnšmekry. Server U3 Kaleidescape s téměř neomezenou pamětí se postará o to, aby vaše oblíbené filmy byly bezpečně uloženy. Kromě snadného přístupu k video a audionahrávkám z různých místností v bytě servery prostřednictvím internetu poskytují nepřeberné množství informací o uložených filmech a hudbě. Navíc servery Kaleidescape umí při nahrávání z televize eliminovat reklamu, takže uloží jen čistý film.

Příjemnou domácí atmosféru k poslechu hudby, filmovému zážitku nebo jen pro intimní chvíle v rodinném kruhu dokáže navodit Lutron, třetí značka z portfolia společnosti KD Elektronika. Specializuje se na ovládání světla, ať už toho umělého – zprostředkovaného lampami a lustry, nebo přírodního – řízeného závěsy a roletami. Jistě oceníte, že budete moci všechna světla, a to nejen v jednotlivých místnostech, ale i v celém bytě, či dokonce v celém domě, ovládat pouze několika tlačítky na jediném panelu o rozměru standardního vypínače nebo dálkovým ovladačem Bang & Olufsen.

Máte strach, že než budete mít svou domácnost pěkně pod palcem na dálkovém ovladači, ztratíte se v drátech a kabelech? Vaše obavy jsou naprosto zbytečné. V KD Elektronice najdete šikovné lidi, kteří vám elektronické vychytávky ušijí přesně na míru a ochotně vám poradí, s čím budete potřebovat.

www.kd-elektronika.cz