LoudMouth Golf – hraj po svém!

25.05.2011 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek, Soutěž
A A A

S golfovým oblečením LoudMouth Golf se nebudete nudit při pohledu na Váš golfový šatník.  Značka LoudMouth Golf nám do dnešního módního světa golfu přináší neskutečné množství barev a možností. Téměř každý kousek oblečení existuje v mnoha barevných provedeních. Oblečení LoudMouth Golf se stalo výjimečným módním golfovým kouskem.  Na stránkách www.loudmouthgolf.cz zjistíte, že už nemusíte být jen všedním golfistou. Společnost se zabývá myšlenkou jedinečnosti a hravosti zároveň a veškeré zboží, Vám zajistí nepřehlédnutelnost.

Originální společnost LoudMouth Golf byla založena v roce 2000 Scottem „Woody“ Woodworthem, který si dal za úkol do golfového oblečení vnést radost a zábavu.

Většina ze stávajících golfistů vyrostla v době šokující kombinace červených kalhot a bílého pásku Johnyho Millera. Ale jakou možnost barevných kombinací máme o pár let později? Khaki, šedá, černá, či jakékoli jednobarevné kombinace? Nyní máte možnost to změnit, nastal čas vyhlásit válku nudě!

Cíl Scotta Woodwortha je do golfové módy přinést hravou jedinečnost a zelený sport tak oživit. Jakožto vystudovaný grafik a milovník děl studia Warner Brothers pro sebe navrhl první kalhoty s motivem Bugs Bunnyho na černém podkladu a v nich vyrazil na golfová hřiště. Nadšené reakce, s kterými se na hřištích setkal, ale absolutně neočekával. Obratem tak vznikla ojedinělá společnost LoudMouth Golf, jejíž tvořivost nezná hranic.

Značka je již velmi dobře známá po celém světě a to hlavně v Kanadě, Spojených státech, Norsku, Velké Británii a nyní i v Austrálii. Barevné kalhoty představili také Norští hráči curlingu v roce 2010 na zimních olympijských hrách ve Vencouveru. Pestrobarevný tým získal stříbrné medaile a v rámci oslav věnoval jeden pár kalhot svému králi Haraldu V. Kalhoty také získaly nevídanou pozornost  a jsou stále více oblíbené i v České  republice.  Tak co, máte již také svůj kousek?

Ze široké nabídky oblečení LoudMouth Golf si můžete vybrat a zakoupit na internetových stránkách www.loudmouthgolf.cz .