Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

LoudMouth Golf – buďte výjimeční!

19.05.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Loudmouth-NoClubStojíte před svým šatníkem a hledáte, ale opět samá nuda? Už Vás nebaví nosit stále ty samé a okoukané věci, jako ostatní hráči ve vašem klubu? Hledáte osobitost a hravost? Chcete bavit sami sebe i ostatní? Podobné otázky byly a stále jsou inspirací pro společnost LoudMouth Golf.

Na stránkách osobité společnosti zjistíte, že už nemusíte být jen všedním golfistou. Společnost se zabývá myšlenkou jedinečnosti a hravosti zároveň a veškeré zboží, Vám zajistí nepřehlédnutelnost.

0020.jpgOriginální společnost LoudMouth Golf byla založena v roce 2000 Scottem „Woody“ Woodworthem, který si dal za úkol do golfového oblečení vnést radost a zábavu.
Většina ze stávajících golfistů vyrostla v době šokující kombinace červených kalhot a bílého pásku Johnyho Millera. Ale jakou možnost barevných kombinací máme o pár let později? Khaki, šedá, černá, či jakékoli jednobarevné kombinace? Nyní máte možnost to změnit, nastal čas vyhlásit válku nudě!

Cíl Scotta Woodwortha je do golfové módy přinést hravou jedinečnost a zelený sport tak oživit. Jakožto vystudovaný grafik a milovník děl studia Warner Brothers pro sebe navrhl první kalhoty s motivem Bugs Bunnyho na černém podkladu a v nich vyrazil na golfová hřiště. Nadšené reakce, s kterými se na hřištích setkal, ale absolutně neočekával. Obratem tak vznikla ojedinělá společnost LoudMouth Golf, jejíž tvořivost nezná hranic.

lm4Dnes si můžete vybrat z několika desítek opravdu unikátních vzorů, které vám umožní vyniknout nejen na hřišti, ale i na následné party. Kreativita není zdaleka to jediné s čím se u oblečení značky LoudMouth Golf setkáte. Kvalitní a pohodlné materiály Vám vždy zajistí příjemný a sebejistý pocit, který je na golfu tak důležitý. Tak neváhejte a obohaťte svůj šatník o některý z dalších výrobků z katalogu LoudMouth Golf!

lm3V roce 2009 podepsala společnost LoudMouth Golf smlouvu s Johnem Dalym, který se v „křiklavých“ kalhotách objevil nejprve díky omezení na European Tour, ale následně i na turnajích konzervativní PGA Tour!

lm5Originální golfová móda pronikla i do ostatních sportovních odvětví. Norský curlingový tým se nechal inspirovat a během zimních olympijských her ve Vancouveru 2010 soutěžil oblečený v LoudMouth kalhotách – vzor Dixie A. Kalhoty jim evidentně přinesly štěstí. Pestrobarevný tým získal stříbrné medaile a v rámci oslav věnoval jeden pár kalhot svému králi Haraldu V. Kalhoty také získaly nevídanou pozornost na Facebooku, kde mají už více než 500,000 fanoušků!

Stále pochybujete?
Buďte těmi, za kterými se jiní otáčí a navštivte www.loudmouthgolf.cz !!