obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Letošní série Golf Adventures má za sebou druhý turnaj

15.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Hlavním partnerem byla tentokrát firma Dimension Data a trunaj se konal 29.5.2013 na hřišti Golf Mladá Boleslav. Navzdory nepříliš optimistické předpovědi panovalo po celou dobu trunaje příjemné počasí a spadlo jen pár kapek okolo druhé hodiny. Ani špatná předpověď neodradila startující, kterých se sešlo 89.

Na zahájení, kterého se ujali Štěpánka Duchková a Jan Hruška, přivítal hráče pan Petr Katzer, obchodní ředitel společnosti Dimension Data. Hráči byli rozděleni do třech kategorií podle handicapu 0-18; 18,1 – 36; 37-54. Navíc byly vloženy tři již poměrně tradiční soutěže.

Startovalo se cannonem v 10 hodin a první hráči se ze hřiště vraceli o půl třetí. To umožnilo ukončit turnaj vyhlášením výsledků a předáním cen již v 16 hodin.

Vložené soutěže:

Na jamce číslo šestnáct to byla soutěž Longest drive muži a ženy zvlášť. Hlavní cenou byly dámské a pánské hodinky Prim a poukaz na Brainlight křeslo do Family Fitness Olgy Šípkové.

Na jamce číslo dvanáct to byla Nearest to Pin muži, ženy zvlášť  a opět se hrálo se o dámské a pánské hodinky Prim.

Na jamce číslo dvě proběhla Super Nearest to Pin smíšená a vítěz dostal poukaz na zapůjčení vozu BMW 530 GT xDrive na víkend od společnosti Simix a poukaz na Brainlight křeslo do Family Fitness Olgy Šípkové.

Degustační jamka:

Na jamce číslo devět vyhráli všichni! Cenou bylo degustační menu Francouzské restaurace v Obecním domě, které tentokrát obsahovalo soté připravené ze šneků a jako dezert sorbet s limetkou.

Na každé tříparové jamce byly zelené koše, ze kterých si hráči mohli vzít neomezené množství vod od partnera Fontana Watercoolers.

Během celého turnaje čtyřčlený Golf Team rozvážel v  bugynách Red Bully, tatranky, vody a hráči mohli  ochutnat rum Grand Breuil Poire au Cognac.

Po skončení turnaje bylo pro hráče přichystáno občerstvení, prezentace manufakturních hodinek Prim a živě hrálo jazzové duo Petr Kroutil Orchestra. Golf Team rozdával fotografie flightů z turnaje.

Výherci

Vložená soutěž Longest drive (jamka 16)

 • 1. místo muži – Radek Mašík
 • 1. místo ženy – Jana Ježková

Vložená soutěž Nearest to Pin (jamka 12)

 • 1. místo muži – Petr Štěpánek
 • 1. místo ženy – Jana Abdallová

Vložená soutěž Super Nearest to Pin (jamka 2)

 • Silvie Víchová

Kategorie 37-54

 1. Guryča Daniel (51 bodů)
 2. Neumann Petr (42 bodů)
 3. Kučera František (42 bodů)

Kategorie 18,1 -36

 1. Kudělásek Kamil(43 bodů)
 2. Majling David (42 bodů)
 3. Šmatlák Jiří (41 bodů)

Kategorie 0-18

 1. Štěpánek Petr (40 bodů)
 2. Remunda Dalimil (38 bodů)
 3. Mikolášek Jiří (38 bodů)

Po vyhlášení proběhlo slosování o krásnou kytici z květinářství Floristiono Kristino a na rozloučenou dostal každý hráč od Golf Teamu květinu – krásný fialový kosatec z květinářství Floristino Kristino, se kterou mohl doma obdarovat svou drahou polovičku.