Křest golfového taxi

27.09.2011 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Společnost Taxi Praha a Golf.cz uzavřeli strategickou spolupráci.

Svojí spolupráci se rozhodli zviditelnit zcela neobvyklou formou. Na podnět společnosti Taxi Praha byl vyroben „chlupatý“ golfový taxík. Ve střední Evropě se Golf.cz může chlubit prvenstvím s originálním nápadem golfového taxi.

Slavnostní křest raritního taxi proběhl ve středu 21.9.2011 během konání 5. golfového turnaje patřící do série turnajů Golf.cz Tour 2011, který se odehrál na hřišti Black Bridge Golf Resort (Černý Most). Křtu se zúčastnil jednatel společnosti Golf.cz Adam Křikava a jednatel Taxi Praha David Franc.

A jak vypadá golfový taxík? Jedná se o běžné taxi s neobyčejnou povrchovou úpravou. Celé taxi je pokryto umělou trávou připomínající fairway, na které je umístěno několik golfových míčků. Golfový taxík jezdí v běžném provozu a můžete si ho zavolat nejen pro odvoz na vaše oblíbené golfové hřiště.

„Golfové taxi mě pobavilo, je to zajímavý nápad a určitě této možnosti využiji s přáteli, až se budeme chtít napít při golfu“, řekl jeden z účastníků turnaje.

Takovým taxi určitě zaujmete, pobavíte své přátele, známé ale i obchodní partnery. Už jenom domluvit přistavení na čísle: 222 111 000.

Odkaz: … Taxi Praha