ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Kolekce Loudmouth Golf pro ženy

16.06.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Jen málokterá žena by nechtěla být výjimečná. Tímto heslem se nově řídí i společnost Loudmouth Golf, jejíž tvořivost nezná hranic. Společnost, která letos vyslyšela naléhavé prosby golfistek, má již dlouhou tradici v pánské golfové módě a nyní proniká i do šatníků žen, které chtějí na hřišti vyniknout a zazářit.

Po dvou letech, během kterých společnost obdržela bezpočet prosebných dopisů nejen od golfistek, ale i od žen, které kalhoty viděly na svém manželovi a které žádaly o zařazení dámské kolekce. Nyní se konečně dočkaly. Není divu, že je o originální golfovou módu takový zájem. I golfistky a hlavně ony chtějí být nepřehlédnutelné. Hráčky nyní můžou oficiálně vyhlásit válku nudnému golfovému oblečení. Mají jedinečnou šanci zazářit, protože dámská golfová kolekce Loudmouth Golf http://www.loudmouthgolf.cz/damska-kolekce-2010/ je letos uvedena i v Čechách. Osvěžte svůj šatník o unikátní kousky i Vy a buďte inspirací pro ostatní.

Společnost rozšířila letošní nabídku o první dámské vzory. Ženy si mohou v aktuální kolekci vybrat ze tří variant – skorts, mini shorts a dlouhých kalhot. Nejoblíbenější jsou nápadité skorts, které trhají prodejní rekordy společnosti v USA. Kreativita, hravost a jedinečnost ale není zdaleka to jediné, s čím se u oblečení značky LoudMouth Golf setkáte. Kvalitní a pohodlné materiály Vám vždy zajistí příjemný a sebejistý pocit, který je na golfu tak důležitý.

Neváhejte tedy, podívejte se do obchodu Loudmouth Golf a vyberte si originální kousek, který nejenže stoprocentně oživí váš šatník, ale díky němuž neuniknete jedinému oku mužů na hřišti.

Buďte nejen na golfu nepřehlédnutelná a navštivte stánky společnosti na www.loudmouthgolf.cz !

Počet přečtení: 2 218
Komentáře
TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017