Klára Spilková a Golf Resort Olomouc za dobrou věc!

02.06.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golfisté a příznivci neziskové organizace SPOLU Olomouc se sešli v pátek 17. 5. 2013 ve Vésce u Olomouce u příležitosti golfového turnaje na podporu lidí s mentálním postižením. Tato charitativní akce se konala již počtvrté za velkorysé podpory Golf Resortu Olomouc a firmy Gastrogolf.

Turnaj zaštítila nejlepší česká golfistka současnosti Klára Spilková. Zahrála si s každým ze čtyřiceti zúčastněných hráčů a s úsměvem rozdávala autogramy golfistům i klientům SPOLU Olomouc. Ti si zde pod odborným vedením profesionálního trenéra Václava Rašky vyzkoušeli odpálit míček či ho dopravit do jamky na tréninkovém hřišti.

Příjemné slunečné počasí vystřídaly krátce před ukončením turnaje dešťové kapky, a tak všichni rádi využili novou klubovnu a znamenité občerstvení připravené firmou Gastrogolf.

Závěrem dne čekala na golfisty tradiční dražba darů známých osobností – nejvýše se v dražbě vyšplhala cena golfové hole a čepice s podpisem Kláry Spilkové. Úspěšný dražitel tuto sadu golfových propriet úspěšné hráčky získal za 20.000 Kč. Převzal ji spolu s gratulací přímo z rukou Spilkové. Letošní ročník charitativního turnaje přinesl téměř 80 tisíc korun na podporu aktivit SPOLU Olomouc pro lidi s mentálním postižením. SPOLU Olomouc je nestátní nezisková organizace, která od roku 1995 pomáhá lidem s mentálním postižením v tom, aby mohli žít běžným životem obvyklým pro jejich vrstevníky.

Turnaj se celkově velmi povedl, každý hráč získal fotku svého flightu s Klárou od profesionálního fotografa se světovou působností pana Vojzoly. Ať už to bylo osobní kouzlo Kláry, nebo atmosféra na turnaji, všichni se již těší na další ročník turnaje!