Když je něco dobré, neškodí si to zopakovat

03.06.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Dobré může být hřiště, dobrý může být oběd a dobré mohou být také doprovodné služby. Když to zabalíte do balíčku a vynásobíte dvěma, dostanete velmi zajímavou nabídku, se kterou přichází pro letošní sezonu společnost CZ Golf ve svých areálech.

DOUBLE FEE je pro všechny, kteří jsou spokojeni a rádi se vracejí. Navíc v podobě zvýhodněné ceny, ve které kromě hry na 18jamkovém hřišti dostane vše, co pro opravdový zážitek z golfu potřebujete.

Balíček v ceně 1490 korun obsahuje 50 drivingových míčků před hrou při každé návštěvě a oběd z denní nabídky po návratu z hřiště v klubovně. Nebudete tak muset utíkat pryč a den můžete zakončit v restauraci při debatě nad zahraným výsledkem.

Jedinou podmínkou je čerpání obou her v průběhu 14 dnů. A vybírat můžete ze všech čtyř českých areálů, není tak vázán pouze na jedno hřiště. Hrát můžete na tradičním hřišti v Benátkách nad Jizerou, na moderním hřišti v Ústí nad Labem, ve sportovním Písku nebo romantické Telči.

Více o balíčku DOUBLE FEE se dozvíte ZDE.

Čtyřlístek hřišť CZ Golfu je rozprostřen téměř po celé republice a jako bonus můžete vyjet hned za hranice do Rakouska na hřiště ve Waidhofenu a spojit hru třeba s letní dovolenou v Jižních Čechách v kombinaci s nedalekou Telčí.

AKCE FLAJT je další ze zajímavých nabídek pro skupinky kamarádů, kteří rádi za golfem vyjíždějí na vzdálenější hřiště. Každý všední den do 13:00 hodin a na všech hřištích je tak možné pouze za cenu 1900 korun získat celý flight. Stejně jako o náklady na cestu se tak můžete podělit také o náklady na hru.

V areálech společnosti CZ Golf naleznete řadu zajímavých produktů. Balíčky ubytování Stay&Play, speciální nabídky pro rodiny FAMILY FEE nebo poznávací balíček DISCOVERY FEE.

Více o nabídkách CZ Golf se dozvíte ZDE.