Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Když je něco dobré, neškodí si to zopakovat

03.06.2014 | Jana Petrmanová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Dobré může být hřiště, dobrý může být oběd a dobré mohou být také doprovodné služby. Když to zabalíte do balíčku a vynásobíte dvěma, dostanete velmi zajímavou nabídku, se kterou přichází pro letošní sezonu společnost CZ Golf ve svých areálech.

DOUBLE FEE je pro všechny, kteří jsou spokojeni a rádi se vracejí. Navíc v podobě zvýhodněné ceny, ve které kromě hry na 18jamkovém hřišti dostane vše, co pro opravdový zážitek z golfu potřebujete.

Balíček v ceně 1490 korun obsahuje 50 drivingových míčků před hrou při každé návštěvě a oběd z denní nabídky po návratu z hřiště v klubovně. Nebudete tak muset utíkat pryč a den můžete zakončit v restauraci při debatě nad zahraným výsledkem.

Jedinou podmínkou je čerpání obou her v průběhu 14 dnů. A vybírat můžete ze všech čtyř českých areálů, není tak vázán pouze na jedno hřiště. Hrát můžete na tradičním hřišti v Benátkách nad Jizerou, na moderním hřišti v Ústí nad Labem, ve sportovním Písku nebo romantické Telči.

Více o balíčku DOUBLE FEE se dozvíte ZDE.

Čtyřlístek hřišť CZ Golfu je rozprostřen téměř po celé republice a jako bonus můžete vyjet hned za hranice do Rakouska na hřiště ve Waidhofenu a spojit hru třeba s letní dovolenou v Jižních Čechách v kombinaci s nedalekou Telčí.

AKCE FLAJT je další ze zajímavých nabídek pro skupinky kamarádů, kteří rádi za golfem vyjíždějí na vzdálenější hřiště. Každý všední den do 13:00 hodin a na všech hřištích je tak možné pouze za cenu 1900 korun získat celý flight. Stejně jako o náklady na cestu se tak můžete podělit také o náklady na hru.

V areálech společnosti CZ Golf naleznete řadu zajímavých produktů. Balíčky ubytování Stay&Play, speciální nabídky pro rodiny FAMILY FEE nebo poznávací balíček DISCOVERY FEE.

Více o nabídkách CZ Golf se dozvíte ZDE.