Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kdo si hraje, nezlobí! Tak si přijďte zahrát Mladou Boleslav.

05.06.2011 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golf Mladá Boleslav je v produkci turnajů na špici, samozřejmě že tuto situaci podporuje především zájem ze strany hráčů, kvůli kterým turnaje v tak hojné míře pořádáme. Soutěživí golfisté mají v průměru čtyři šance týdně přijít si k nám zahrát otevřený turnaj, kterého se může účastnit každý hráč s HCP, bez ohledu na klubovou příslušnost.

Na své si přijdou, jak naši pravidelní návštěvníci, pro které v letošním roce pořádáme dvě celoroční tour o hodnotné ceny, tak i hráči, kteří se účastní turnajů jen výjimečně a vyhledávají spíše jednodenní turnaje, jako je náš tradiční téměř každonedělní Sand Martin´s Cup. Zkrátka  si nepřijdou ani vyznavači handicapových dnů za výrazně zvýhodněné green fee, ti mají na paměti pravidelné HCP úterky.

S péčí pro Vaše potěšení ze hry!

Protože si uvědomujeme, že to co rozhoduje o dobrém výsledku nejvíce, je hra na greenech, staráme se o ně s maximální pečlivostí. Naše greeny upravujeme výhradně ručními sekačkami. Naším cílem je i nadále patřit k těm nejlepším evropským resortům a to nás neustále motivuje naše hřiště ještě více zkrášlovat a zdokonalovat k podpoření Vašeho dobrého výsledku.