obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Kdo si hraje, nezlobí! Tak si přijďte zahrát Mladou Boleslav.

05.06.2011 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Golf Mladá Boleslav je v produkci turnajů na špici, samozřejmě že tuto situaci podporuje především zájem ze strany hráčů, kvůli kterým turnaje v tak hojné míře pořádáme. Soutěživí golfisté mají v průměru čtyři šance týdně přijít si k nám zahrát otevřený turnaj, kterého se může účastnit každý hráč s HCP, bez ohledu na klubovou příslušnost.

Na své si přijdou, jak naši pravidelní návštěvníci, pro které v letošním roce pořádáme dvě celoroční tour o hodnotné ceny, tak i hráči, kteří se účastní turnajů jen výjimečně a vyhledávají spíše jednodenní turnaje, jako je náš tradiční téměř každonedělní Sand Martin´s Cup. Zkrátka  si nepřijdou ani vyznavači handicapových dnů za výrazně zvýhodněné green fee, ti mají na paměti pravidelné HCP úterky.

S péčí pro Vaše potěšení ze hry!

Protože si uvědomujeme, že to co rozhoduje o dobrém výsledku nejvíce, je hra na greenech, staráme se o ně s maximální pečlivostí. Naše greeny upravujeme výhradně ručními sekačkami. Naším cílem je i nadále patřit k těm nejlepším evropským resortům a to nás neustále motivuje naše hřiště ještě více zkrášlovat a zdokonalovat k podpoření Vašeho dobrého výsledku.