obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Co je nového na Černém Mostě?

29.02.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Černý MostPražský golfový resort Black Bridge už otevřel všech 18 jamek na letních greenech a my jsme se vydali zjistit, co si pro Vás na Černém Mostě připravili za novinky pro sezónu 2016.

Rozšíření závlahového systému

S loňskými letními suchy si sice hřiště poradilo bez větších problémů, přesto ale na Čerňáku přikročili k dalšímu rozšíření závlah. Mezi 4., 9. a 18. jamkou byl položen více než kilometr dodatečných rozvodů v místech, která často vysychala. Golfisté se tak mohou těšit na ještě „zelenější“ zážitek.

Fitting centrum na drivingu

Na driving range vznikla nová místnost, do které se přesune část golfového obchodu. Kromě běžného sortimentu zde bude kompletní zázemí pro fitting holí s vyškolenou obsluhou. Můžete si tak vyzkoušet hole přímo na drivingu a nechat si je rovnou odborně seřídit.

Přesun dámského odpaliště na 16. jamce

Pro dámy máme dobrou zprávu – červená odpaliště šestnáctky se posunou více na levou stranu a obávaná vodní překážka se tak dostane trochu mimo přímý směr odpalu. Jamka tak bude méně stresující a umožní konzervativním hráčkám vodu dokonce úplně obejít.

Redesign recepce

Hlavní vchod do klubovny a recepce projdou na začátku března výraznou rekonstrukcí. Těšit se můžete na luxusní novou podlahu a vzdušnější prostory s příjemným posezením.

Celoživotní členství

Golfový klub Black Bridge zavádí od roku 2016 dva různé typy členství. Kromě osvědčeného ročního členství za 3 000 Kč najdete v nabídce také celoživotní členství, které je ideální pro pravidelné hráče. Celoživotní člen hraje celý rok neomezeně jen za 24 000 Kč a čerpá dalších 20 klubových benefitů. Členství je navíc nyní k mání za zaváděcí ceny.

Odkazy:Golf Resort Black Bridge… Black Bridge na FacebookuDetaily o členství v klubu …