Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jamkový Pohár mistrů klubů 2011 získali Nela Křížová a Dominik Kamiš

12.07.2011 | Martin Kučera | publikováno v rubrice PR článek
A A A

Na hřišti ve Staré Boleslavi byl v úterý 5. července 2011 odehrán již 4. ročník Poháru mistrů klubů v jamkové hře. Bohužel také letos přijela jen necelá třetina všech pozvaných mistrů klubů za loňský rok a stejně jako v minulých letech i letos nepřijeli všichni přihlášení. Dokonce mistři GC Austerlitz svou neúčast ani nedokázali včas omluvit a tím negativně ovlivnili sportovní průběh soutěže. S ohledem na své hcp byli totiž nasazeni do čela rozpisu match play a když nepřijeli, byly jejich čtvrtfinálové zápasy skrečovány.

I přes tuto kaňku na průběhu soutěže byly k vidění velmi dobré a často i dramatické zápasy, mnohé plné zvratů a některé rozhodované na poslední jamce nebo dokonce i na jamkách přidaných. O Poháry nakonec usilovalo 9 žen a 13 mužů.

Mezi ženami zvítězila Nela Křížová, mistryně GC Konopiště, před Lucií Bičišťovou (GC Hradec Králové). Společné třetí místo obsadily poražené semifinalistky Jana Palatková (GC Kunětická Hora a Park GC Hradec Králové) a Kateřina Trubková (GC Benátky n.J.). V mužské kategorii zvítězil mistr GC Hostivař Dominik Kamiš před Martinem Kuťákem (GK Nová Amerika) a třetími Dušanem Suchánkem (GC Molitorov) a Jiřím Kozumplíkem (GC Uherské Hradiště). Všichni „medailisté“ si odnesli repliky putovní ceny pro vítěze – skleněné plastiky od Jana Schovánka, věcné ceny od pořadatele a golfového obchodu GolfArts a hlavně cenné zkušenosti ze soutěžních kol. Hlavním pořadatelem byla opět firma TAPAS Borek, s.r.o.