Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Soutěž o 2 poukazy na masáž

11.01.2010 | Redakce | publikováno v rubrice PR článek
A A A

masaz1Skoro každému člověku je lidský dotek příjemný, pomůže-li od bolesti a trápení, nebo přinese-li úlevu a dobrou náladu. V historii lidstva masáže patří k nejstarším léčebným prostředkům. Víte ale, které svaly namáháte při odpalování, nebo např. při patování?

Tělo, které je vystaveno jednostrannému fyzickému zatížení, má bez kvalitního kondičního, kompenzačního a regeneračního programu, za následek selhání funkce svalového aparátu. Mezi sporty, kdy tělo jednostranně zatěžujeme právě golf a tenis patří. Pokud namáháme jednostranně stále stejné svalové skupiny, neregenerujeme je a chybí nám kompenzační cvičení, tyto svalové skupiny jsou pak i nadále v běžném životě přetěžovány. Ty svalové skupiny, které při jednostranném zatížení nezapojujeme, naopak ochabují. Dochází ke svalové disharmonii, distabilizaci sportovce a koordinace pohybu je neoptimální. Což vede ke snížení výkonu a bolestem zad a kloubů.

[competition_2]

Soutěž probíhá od 11.1 – 24.1.2009.  Správná odpověď a jméno výherce budou zveřejněny na www.golf.cz.

masaz2Přirozená léčivá schopnost lidského dotyku přináší uvolnění a dodává sílu celá staletí a jsou-li takovéto dotyky provedeny odborně, dostaví se výsledek, který byste ani nečekali. Jedním takovým místem, kde se můžete nechat hýčkat, je pražské soukromé centrum ACANTHA. V centru Acantha pro Vás vytvoří individuální regenerační, kvalitní kompenzační a kondiční program, v závislosti na Vašem sportovním zatížení i životním stylu.

Spektrum jeho služeb je široké a rozmanité:

Zdravotní a terapeutické masáže – Breuss masáž, metoda Dorn, Čínská tlaková masáž, SMSystém, Reiki, Reflexní terapie, Lymfodrenáž. Masáže pro těhotné, Relaxační a regenerační masáže, Welness masáže , Esthé formo – estetické formování postavy, Parafínové zábaly a zejména Masáže pro golf a tenis zlepšující výkon při obou těchto sportech.

masaz4Spousta lidí tápe, čím udělat radost svým nejbližším. Centrum Acantha přichází s novinkou ve své nabídce: s dárkovými poukazy na své služby. Využít je můžete na jakoukoliv masáž, takže potěšíte i své známé „negolfisty“.

 

 

masaz3A abychom se pochlubili – mezi naše pravidelné návštěvníky patří i Pavel Nič, nejúspěšnější český profesionální golfový trenér!

http://www.acantha-masaze.cz